18 Ekim 2017, Çarşamba 19:07:27

THY Uçuş Eğitim Başkanlığı’na atama

Türk Hava Yolları İcra Kurulu, geçtiğimiz haftalarda talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybeden Sedat Şekerci’nin yerine atama yaptı. İşte Şekerci’nin yerine gelen isim...
  • Türk Havayollarından ayrılmadan önce yönetimde beraber tanıma ve çalışma fırsatı buldum. Kendisi çalışkan, konularına hakim, prensipli, dürüst bir kaptan ve yöneticidir. Eğitimde de prensipli çalışarak daha da ileriye taşıyacağına var ise safraları temizleyeceğine inanıyorum. Başarılar dilerim.
  • Karakterli olsun. Yönetimdeki bazı kişiler gibi karakterini ayaklar altına almasın yeter değil mi ilker başkan.yaveriniz ve yagdanliginiz gibi.
  • Thy tarihinde sadec 8 ay uçus isletme baskanlıgı yapan basarısız ve sevilmeyen tek baskan! Daha sonra occ yi de patlattı. Sadece vitrin var işlev yok zaten is de aranmıyor
  • Bazı gelverenler eğitimde halen çalışanlara işe yaramazlar dio. Otopilot uçio ben sandalyemde ne güzel oturiom dio.Sana ne dio. Ha bişey oldu benden sonrası tufan dio.Ne diye benle uğraşion diyo.Ne bana eğitim-tiğim- neyim yaptırion dio.

Türk Hava Yolları İcra Kurulu, geçtiğimiz haftalarda talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybeden Sedat Şekerci’nin yerine atama yaptı.

Sorumu kaptan pilot (B777) olarak görev yapan Aykut Alpa, Şekerci’nin vefatı nedeniyle boşalan Uçuş Eğitim Başkanlığı’na atandı.

Öte yandan Şikago Müdürü olarak görev yapan Tuncay Eminoğlu’nun Satış Başkan Yardımcısı (Asya ve Uzak Doğu), Halil Anlatan’ın ise Tallin Müdürü olarak atandığı duyuruldu. 

THY Uçuş Eğitim Başkanlığı’na atama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (122)

Aykut Kaptan ~ 9 ay önce
Türk Havayollarından ayrılmadan önce yönetimde beraber tanıma ve çalışma fırsatı buldum. Kendisi çalışkan, konularına hakim, prensipli, dürüst bir kaptan ve yöneticidir. Eğitimde de prensipli çalışarak daha da ileriye taşıyacağına var ise safraları temizleyeceğine inanıyorum. Başarılar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komik adam ~ 9 ay önce
Karakterli olsun. Yönetimdeki bazı kişiler gibi karakterini ayaklar altına almasın yeter değil mi ilker başkan.yaveriniz ve yagdanliginiz gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Egitime YAZIK ~ 9 ay önce
Thy tarihinde sadec 8 ay uçus isletme baskanlıgı yapan basarısız ve sevilmeyen tek baskan! Daha sonra occ yi de patlattı. Sadece vitrin var işlev yok zaten is de aranmıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SANA YAZIK ~ 9 ay önce
iskembeden sallamak oyle guzel ki ! ya birader sen hayirdir ? Aykut kaptan in basarili olmadigi bir bolum soyle bana. Occ sistemini kuran ve hala onun sisteminin devam ettigi bir yer icin soyledigin seye bak :)) ben boyle kiskanclik boyle cekememezlik gormedim. anlasilan sen bi baltaya sap olamamissin olamazsinda zaten. sen daha hecelerken o adam havaciligin kitabini yazmis imza dagitiodu. hak yemeyin kardesim k.c.nzdan sallamayin
Eğitimde çalışanlara işe yaramaz diyenler ~ 9 ay önce
Bazı gelverenler eğitimde halen çalışanlara işe yaramazlar dio. Otopilot uçio ben sandalyemde ne güzel oturiom dio.Sana ne dio. Ha bişey oldu benden sonrası tufan dio.Ne diye benle uğraşion diyo.Ne bana eğitim-tiğim- neyim yaptırion dio.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000