22 Ocak 2010, Cuma 19:52:01

THY, UÇUŞ EĞİTİM BAŞKANINI GÖREVDEN ALDI

Türk Havayolları Uçuş Eğitim Başkanlığı’nda görev değişikliği yapıldı. Uçuş Eğitim Başkanlığı görevini yürüten Kaptan Halil Üstün görevinden alındı. İşte ayrıntılar.
  • Gidenin arkasından atıp tutanlar,yarın diğer başkan gidince de atıp tutarlar.İkisine de hayırlı olsun.Bu arada cemaat denilen hangi cemaat acaba?
  • "Yaşasın sivil inisiyatif" demek istiyorum. Ancak burada yazan sivil kökenli arkadaşların da iğneyi kendilerine batırmaları gerekiyor. Askerlerin birbirlerini tuttuğunun onda biri kadar sivil kökenliler organize olabilse, bu adamların ağalık düzenine çok kolay bir son verilebilir. Saygılar...
  • Sivilden gelenlerin önünü nasıl keseriz deyip düzen kurup 500 saat ortaklığımızdaki tiplerde tecrübe aranır diye önkesmece düzeni kurup, kendi çocuklarına gelince nerdeyse şirketteki tüm Tiplerde eğitim aldırtırsan olacağı budur. Böyle saçma sapan ayrım yapıp Kokpiti asker sivil diye bölenlere şirketteki Pilot kadrolarını devrelerine ve sadece kendi geldiği kaynağa rezervasyon yapanlara ibret olsun . Mahkeme Kadıya mülk olmaz.
  • HALIL KAPTANIN GOREVDEN ALINMASINA COK SEVINDIM ZATEN O GOREVI HIC HAK ETMIYORDU

Türk Havayolları Uçuş Eğitim Başkanı Kaptan Halil Üstün görevden alınarak yerine Kaptan Menderes Çakıcı getirildi. THY’de Uçuş Eğitim Müdürlüğü yapan Menderes Çakıcı THY’nin ilk sivil pilotlarından birisi.

Boeing 777 pilotu olan Menderes Çakıcı görevine başladı.

AirportHaber.com

THY, UÇUŞ EĞİTİM BAŞKANINI GÖREVDEN ALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Misafir ~ 8 yıl önce
Gidenin arkasından atıp tutanlar,yarın diğer başkan gidince de atıp tutarlar.İkisine de hayırlı olsun.Bu arada cemaat denilen hangi cemaat acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
"Yaşasın sivil inisiyatif" demek istiyorum. Ancak burada yazan sivil kökenli arkadaşların da iğneyi kendilerine batırmaları gerekiyor. Askerlerin birbirlerini tuttuğunun onda biri kadar sivil kökenliler organize olabilse, bu adamların ağalık düzenine çok kolay bir son verilebilir. Saygılar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sivilden gelenlerin önünü nasıl keseriz deyip düzen kurup 500 saat ortaklığımızdaki tiplerde tecrübe aranır diye önkesmece düzeni kurup, kendi çocuklarına gelince nerdeyse şirketteki tüm Tiplerde eğitim aldırtırsan olacağı budur. Böyle saçma sapan ayrım yapıp Kokpiti asker sivil diye bölenlere şirketteki Pilot kadrolarını devrelerine ve sadece kendi geldiği kaynağa rezervasyon yapanlara ibret olsun . Mahkeme Kadıya mülk olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
HALIL KAPTANIN GOREVDEN ALINMASINA COK SEVINDIM ZATEN O GOREVI HIC HAK ETMIYORDU

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000