27 Aralık 2013, Cuma 17:17:36

THY UÇUCULARI İÇİN FLAŞ DEĞİŞİKLİK!

Türk Hava Yolları, uçucu personel için yeni bir düzenlemeye gitti. Buna göre havalimanı nöbeti artık otellerde tutulacak.
  • Neden bizim insanlarimiz birbirinin meslegine diline dinine irkina saygi gostermeyi bilmiyor ? Ya allah rizasi icin biraz oturup dusunun ne bicim yorumlar yazilmis cidden cok ayip... Insanliktan nasibini almamis modeller , o cayci o bilmem neci o teknisyen yok efendim kahve parasi odememek icin bilmem ne!!! Her meslek grubunun artisi da eksisi de vardir ama bu sekilde insanlari rencide etmek hic dogru degil. Ego bastan cikarmis sizi :))
  • Sayın yönetim bencede edep sınırını aşan yorumları buraya yansıtmamanız gerekiyor doğrusu buranının eğitim seviyesi belli o yorumları kimlerin atabileceğide belli bu yorumlarıyı confirm ederek buranın kalitesinide düşürmemenizi sizden istirham ediyorum.
  • Konuya bakıyorum, Havacılığın bozulması, Yorumlara bakıyorum, havacıların bozulması. Bu bozulanlara yapılan yorumların sahibi dışarıdaki insanlara bakıyorum, toplumun bozulması. Kısaca Eğitim Ve Öğretimin bozulması.
  • Sayın editör, bukadar edepsiz yakışıksız belaltı hertürden yorumu onaylamanız ve yayınlamanızdan duydugum rahatsızlıgı belirtmek isterim. Ya o yorumları kaldırın ya da haberi.. Kabul edilebilir cinsten degil Çünkü bazı ahlaksız yorumlar! Seviye yerlerde resmen,cok ayıp. Bu lekeyi derhal temizleyiniz.bu portalı okuyan düzgün kitle bu mesnetsiz yorum ve yorumculardan kat kat fazladır sayıca.onların güvenini sarsmaktasınız şuan.kaliteyi yukarıda tutunuz ltf.

Türk Hava Yolları, uçucu personel için yeni bir düzenlemeye gitti. Buna göre havalimanı nöbeti artık otellerde tutulacak.

Yoğun uçuş trafiğinin yanı sıra ani değişiklikler yada olağan dışı durumlar nedeniyle havalimanında günlük olarak yaklaşık 300 uçucu personeline havalimanı nöbeti tutturan Türk Hava Yolları, bu uygulamayı değiştirme kararı aldı. Uçuş görevlendirilmesi için havalimanında hazır bekleyen personel, artık otellerde bekleyecek.

Ani uçuş görevlendirilmesi nedeniyle havalimanında nöbet tutan personel 2 Ocak tarihinden itibaren artık nöbetini otellerde tutacak. Konuyla ilgili personelini bildiren üst yönetim, uçulacak meydandaki hava durumuna karşı hazırlıksız olan personelin tüm mağduriyetinin bu yolla giderileceğini vurguladı.

Nöbet tutulacak otelleri havalimanına yakın olması sebebiyle WOW Hotel ve havalimanındaki Airport Otel olarak belirleyen THY yönetimi, nöbet süresini de 12 saat olarak belirledi.

Personelin otellerde tutacağı nöbet sırasında kendilerine özel otopark alanı verileceğini bildiren THY, personelin servis yerine kendi aracını kullanması durumunda yakıt ücretinin karşılanmasının yanı sıra otelde kaldığı süre içerisinde yeme-içme hizmetlerinden de faydalanabileceği vurguladı.

2 Ocak itibariyle uygulanmaya başlanacak olan otel nöbetinin sadece Atatürk Havalimanı için geçerli olduğu, Sabiha Gökçen’deki alan nöbeti uygulamasının ise devam edeceği ifade edildi.

©AirportHaber

THY UÇUCULARI İÇİN FLAŞ DEĞİŞİKLİK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (87)

neden ? ~ 4 yıl önce
Neden bizim insanlarimiz birbirinin meslegine diline dinine irkina saygi gostermeyi bilmiyor ? Ya allah rizasi icin biraz oturup dusunun ne bicim yorumlar yazilmis cidden cok ayip... Insanliktan nasibini almamis modeller , o cayci o bilmem neci o teknisyen yok efendim kahve parasi odememek icin bilmem ne!!! Her meslek grubunun artisi da eksisi de vardir ama bu sekilde insanlari rencide etmek hic dogru degil. Ego bastan cikarmis sizi :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
305 ~ 4 yıl önce
Sayın yönetim bencede edep sınırını aşan yorumları buraya yansıtmamanız gerekiyor doğrusu buranının eğitim seviyesi belli o yorumları kimlerin atabileceğide belli bu yorumlarıyı confirm ederek buranın kalitesinide düşürmemenizi sizden istirham ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 4 yıl önce
Konuya bakıyorum, Havacılığın bozulması, Yorumlara bakıyorum, havacıların bozulması. Bu bozulanlara yapılan yorumların sahibi dışarıdaki insanlara bakıyorum, toplumun bozulması. Kısaca Eğitim Ve Öğretimin bozulması.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir eş ~ 4 yıl önce
Sayın editör, bukadar edepsiz yakışıksız belaltı hertürden yorumu onaylamanız ve yayınlamanızdan duydugum rahatsızlıgı belirtmek isterim. Ya o yorumları kaldırın ya da haberi.. Kabul edilebilir cinsten degil Çünkü bazı ahlaksız yorumlar! Seviye yerlerde resmen,cok ayıp. Bu lekeyi derhal temizleyiniz.bu portalı okuyan düzgün kitle bu mesnetsiz yorum ve yorumculardan kat kat fazladır sayıca.onların güvenini sarsmaktasınız şuan.kaliteyi yukarıda tutunuz ltf.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000