31 Ekim 2012, Çarşamba 13:11:29

THY UÇAKLARINDA 'BACAK' SANSÜRÜ!

Türk Hava Yolları'nın yolcularına özel çıkardığı SkyLife dergisinde bacak sansürü uygulandığı gündeme geldi...
  • namuslu ahlaklı olmakta dindar olmak anlamına da gelmiyor.bizim ülkede böyle bir algı var yani.bu ülkeyi kötü durumlara sokanların eminim büyük cogunluğu inançlı insanlardı.hitlerde dindardı yani.
  • adamlar sana reklam veriyor.parasınıda veriyor.sen ''Yok kardeşim bu reklam olmamış.şurayıda kapatalım.şurdanda kırpalım.haa tamam şimdi güzel oldu.'' diyorsun.Beğenmediysen,almazsın reklamı olur biter.hem para al,hem sansürle.
  • modernlik çıplaklık demek değildir.nüdistlere duyurulur
  • Senelerce önce havalimanında devasa bir Zeki triko mayo ünvanı vardı. Güzel bir hanım şık bir mayo ( bikini ) ile otururken çekilmiş bir görsel vardı bu ilanda. Kısa bir süre sonra kalldırıldı. Soruldu.Süresi bitti cevabı alındı. Ne AHL kaldırmıyorum nede Zeki Triko benim sözleşmem var ilanımı kaldıramazsınız diyebildi. Biraz araştırıldı ve görüldü ki, bu ilanın kaldırılmasının hükumetle veya Bakanlıkla ilgisi yok. Kraldan fazla kralcılar varya.

Gazete ve dergilere reklam vererek ofis tanıtımlarını yapan bir firmanın SkyLife dergisinde yayınlanan reklamında rol alan kadının bacaklarının sansürlendiği görülüyor.

Sözcü'de yer alan habere göre; THY’nin SkyLife adlı dergisinde yer alan reklamda sansürlenen uçaktan inen kadının bacakları, başka bir gazetede açıkça görülebiliyor.

 

*Gazetelerdeki sansürsüz reklam:

*Aynı reklamın THY'nin SkyLife dergisindeki görüntüsü:

FOTOĞRAFIN ORJİNAL HALİ

THY UÇAKLARINDA 'BACAK' SANSÜRÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (60)

ne ne değil ~ 6 yıl önce
namuslu ahlaklı olmakta dindar olmak anlamına da gelmiyor.bizim ülkede böyle bir algı var yani.bu ülkeyi kötü durumlara sokanların eminim büyük cogunluğu inançlı insanlardı.hitlerde dindardı yani.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
adamlar sana reklam veriyor.parasınıda veriyor.sen ''Yok kardeşim bu reklam olmamış.şurayıda kapatalım.şurdanda kırpalım.haa tamam şimdi güzel oldu.'' diyorsun.Beğenmediysen,almazsın reklamı olur biter.hem para al,hem sansürle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
modern ~ 6 yıl önce
modernlik çıplaklık demek değildir.nüdistlere duyurulur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SANSÜR ~ 6 yıl önce
Senelerce önce havalimanında devasa bir Zeki triko mayo ünvanı vardı. Güzel bir hanım şık bir mayo ( bikini ) ile otururken çekilmiş bir görsel vardı bu ilanda. Kısa bir süre sonra kalldırıldı. Soruldu.Süresi bitti cevabı alındı. Ne AHL kaldırmıyorum nede Zeki Triko benim sözleşmem var ilanımı kaldıramazsınız diyebildi. Biraz araştırıldı ve görüldü ki, bu ilanın kaldırılmasının hükumetle veya Bakanlıkla ilgisi yok. Kraldan fazla kralcılar varya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000