04 Aralık 2012, Salı 13:12:03

THY UÇAKLARINA KIŞ ENGELİ

Kış şartlarının etkili olmaya başlamasıyla hava trafiğinde de zaman zaman sıkıntılar yaşanmaya başladı. THY’nin İstanbul-Adana seferini yapan uçağı Nevşehir’e inerken, İstanbul-Gaziantep uçağı önce Adana’ya yönlendirildi, sonra Kayseri’ye indi.
  • badem var,hamsi var,tuzlu fıstık var...ne oldu ezildin mi :))
  • arkadaslar sacmaliyorum kusura bakmayin, YASASIN THY, milli havayolumuzla böyle dalga gecmek ayip oluyor kusura bakmayin.
  • istanbul urfa uçagıda malatyaya indi
  • Bu dc3 gibi, yaratıcılıktan uzak, tamamen provakasyon amaçlı yazanların yazılarını neden yayınlıyorsunuz?

 

Türk Hava Yolları’nın bu sabah yapılan TK2458 sefer sayılı İstanbul-Adana uçağı, Adana Havalimanı’ndaki hava şartları sebebiyle Kayseri’ye indi. 08.50’de Atatürk Havalimanı’ndan kalkan TC-JMH kuyruk tescilli Airbus 321 tipi uçak, iniş saatinde Adana Havalimanı’ndaki yoğun yağış ve CB bulutları sebebiyle iniş yapamadı. Nevşehir’e yönlendirilen uçak, saat 11.55’te Adana’ya gitmek üzere yeniden planlandı.

Öte yandan bu sabah İstanbul-Gaziantep seferini yapan THY uçağı da Gaziantep Havalimanı’ndaki ani görüş düşmesi sebebiyle pisti pas geçti. Uçak Adana Havalimanı’na yönlendirildi. Ancak Adana Havalimanı’ndaki hava koşulları da uygun olmayınca uçak bu kez Kayseri Havalimanı’na rotayı çevirdi. Kayseri’ye sorunsuz inişini gerçekleştiren uçak saat 11.50’de Gaziantep’e gitmek üzere havalandı.

THY UÇAKLARINA KIŞ ENGELİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

dc3 ün imitasyonuna ~ 5 yıl önce
badem var,hamsi var,tuzlu fıstık var...ne oldu ezildin mi :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dc3 ~ 5 yıl önce
arkadaslar sacmaliyorum kusura bakmayin, YASASIN THY, milli havayolumuzla böyle dalga gecmek ayip oluyor kusura bakmayin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
urfair ~ 5 yıl önce
istanbul urfa uçagıda malatyaya indi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Editöre ~ 5 yıl önce
Bu dc3 gibi, yaratıcılıktan uzak, tamamen provakasyon amaçlı yazanların yazılarını neden yayınlıyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000