13 Ocak 2017, Cuma 10:35:04

THY uçaklarına ekonomik jet yakıtı

Venezuela havalimanlarını kullanan THY filosuna ait uçaklara ekonomik ve rekabetçi şartlarda jet yakıtı ikmal edilecek
  • Venezuellaya ucuslari tesvik etmek icin genel bir durum bu. Thy ye ozel gibi yansitilmasin lutfen
  • Şasenin altına ilave büyük depo yaptıralım dönüşte depoları fulleyelim
  • Arkadaşlar bir sorum olacaktı burdakilerin çoğu thy yi bilen ve orda çalışanlar sanırım. Ben şu an uzman adayı ilanında sınava mülakata girdim sonucu bekliyorum 2 ay oldu mülakata gireli. Bu süreç nasıl işliyor bize hiçbir açıklama yapmıyorlar telefonla arayamıyoruz açmıyorlar. Sanırım icra kuruluna falan mı gönderiliyor onay için içerde neler dönüyor işe alımda söyleyebilir misiniz?
  • kutsal damacanalarla taşıyın:)

Venezuela havalimanlarını kullanan THY filosuna ait uçaklara ekonomik ve rekabetçi şartlarda jet yakıtı ikmal edilecek

Türkiye Cumhuriyeti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti Petrol ve Madencilik Bakanlığı arasındaki tamamlayıcı anlaşma, Bakanlar Kurulu tarafından onaylanarak, Resmi gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Buna göre, Türkiye adına Turkish Petroleum International Company, Venezuela'daki rafineriden sağlanacak petrokoku rekabetçi bir fiyatla pazarlayıp satabilecek. Bu satıştan sağlanacak finansmanla Venezuela'daki mevcut liman ve taşıma sistemi iyileştirilecek.

Venezuela devlet petrol ve doğalgaz şirketi iki ülke arasındaki petrokok projesinin yatırım süresi boyunca ve sonrasında gerekli finansal garantileri sağlayacak.

Ortak enerji stratejileri doğrultusunda Türkiye'de, Akdeniz havzasına yönelik petrol depolama tesislerinin kurulması için fizibilite çalışmalarına başlanacak.

Venezuela havalimanlarını kullanan THY filosuna ait uçaklara, ekonomik ve rekabetçi şartlarda jet yakıtı ikmal edilecek.

Söz konusu anlaşma ile ayrıca Venezuela'nın inşaat, altyapı, ilaç, yiyecek ve benzeri ihtiyaçlarının Türkiye tarafından temin edilmesi için bir barter mekanizması oluşturulacak.

Ham petrolün rafinasyonu sırasında oluşan petrokok, karbonca zengin ve ısıl değeri çok yüksek bir katı yakıt türü olarak biliniyor.

THY uçaklarına ekonomik jet yakıtı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

THY ye ozel degil ~ 2 yıl önce
Venezuellaya ucuslari tesvik etmek icin genel bir durum bu. Thy ye ozel gibi yansitilmasin lutfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zihni sinir ~ 2 yıl önce
Şasenin altına ilave büyük depo yaptıralım dönüşte depoları fulleyelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
soru ~ 2 yıl önce
Arkadaşlar bir sorum olacaktı burdakilerin çoğu thy yi bilen ve orda çalışanlar sanırım. Ben şu an uzman adayı ilanında sınava mülakata girdim sonucu bekliyorum 2 ay oldu mülakata gireli. Bu süreç nasıl işliyor bize hiçbir açıklama yapmıyorlar telefonla arayamıyoruz açmıyorlar. Sanırım icra kuruluna falan mı gönderiliyor onay için içerde neler dönüyor işe alımda söyleyebilir misiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2017 ~ 2 yıl önce
2017 de alım olmayacağı söyleniyor. alım olduğu zamanlarda bile aylar sürüyordu zaten.
ZorAdam ~ 2 yıl önce
Torpil varmı torpil ziraat mühendisi ol falan önemli değil torpil varsa ultra uzman bile olursun sıkıntı Yok
tmm ~ 2 yıl önce
kutsal damacanalarla taşıyın:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hey.... ~ 2 yıl önce
Vasıfsız nbr

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000