04 Ağustos 2012, Cumartesi 01:28:36

THY UÇAĞININ SLIDE'I PATLADI

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Taşkent seferini yapacak olan A321 tipi uçağının yolcu alımından hemen önce slide'ı patladı...
  • yer hizmeti merdiven yanaştırırken çarpınca patlamış olabilir mi bilmediğimden soruyorum
  • ben de isterim herkes daha çok kazansın. ben de hemen hemen aynı maaşı alıyorum. başka bir iş bulamıyorsam daha iyi bir işte çalışamıyorsam bu benim ve devletin suçu. yediğin kaba pislemenin alemi yok.
  • Adam gibi yaşamak onunda hakkı değil mi? Beğenmiyorsan çalışma diyorsun memlekette iş varda çalışmıyor sanki.Hep köle niyetine çalıştırmak istiyorlar.Senin tuzun kuru galiba.Habomcu değilim,Allah yardımcıları olsun.
  • beddua ediyorsan halinden memnun değilsen çalışma arkadaşım. seni zorla tutan mı var...

Türk Hava Yolları'nın (THY) bugün saat 00.15'de kalkması planlanan İstanbul-Taşkent seferini seferini yapacak uçağının tahliye botu (slide) patladı.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre; Türk Hava Yolları'nın (THY) TK368 sefer sayılı Airbus 321 tipi TC-JRV tescilli uçağının, Atatürk Havalimanı T1 park pozisyonunda yolcularını almaya hazırlandığı sırada bilinmeyen bir sebeple tahliye botunun patladığı örenildi.

Yolcuların terminalden uçağa gitmek üzere otobüslere alınmaya başladığı sırada gerçekleşen olayın ardından TC-JRV tescilli uçağın hemen bakıma aldındığı öğrenildi.

Slide'ların değiştirilmesinden sonra İstanbul-Taşkent seferi yaklaşık 1 saatlik bir rötarından ardından saat 01.21'de Atatürk Havalimanı'ndan havalandı.

4 AY ÖNCE FİLOYA KATILDI

Türk Hava Yolları'nın 2010 yılında Airbus'tan sipariş ettiği 10 uçaklık A321 serisiden olan TC-JRV tescilli uçak, bir diğer A321 serisinden olan TC-JRY tescilli uçak ile beraber 21 Mart 2012 tarihinde geç saatlerde Atatürk Havalimanı'na peş peşe teker koymuş, uçakları okuyucularına yine AirportHaber duyurmuştu.

©AirportHaber

THY UÇAĞININ SLIDE'I PATLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (64)

soru ~ 6 yıl önce
yer hizmeti merdiven yanaştırırken çarpınca patlamış olabilir mi bilmediğimden soruyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
habomcuya ~ 6 yıl önce
ben de isterim herkes daha çok kazansın. ben de hemen hemen aynı maaşı alıyorum. başka bir iş bulamıyorsam daha iyi bir işte çalışamıyorsam bu benim ve devletin suçu. yediğin kaba pislemenin alemi yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HABOMCU ya cevap verene ~ 6 yıl önce
Adam gibi yaşamak onunda hakkı değil mi? Beğenmiyorsan çalışma diyorsun memlekette iş varda çalışmıyor sanki.Hep köle niyetine çalıştırmak istiyorlar.Senin tuzun kuru galiba.Habomcu değilim,Allah yardımcıları olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
habomcu'ya ~ 6 yıl önce
beddua ediyorsan halinden memnun değilsen çalışma arkadaşım. seni zorla tutan mı var...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000