15 Ekim 2012, Pazartesi 11:15:29

THY UÇAĞININ MOTORUNDA ARIZA!

Türk Hava Yolları’nın Mumbai-İstanbul seferini yapacak uçağı kalkış öncesi arıza yapınca sefer iptal edildi, yolcular otele yerleştirildi. Türkiye’den bugün Mumbai’ye parça gönderilecek...
  • motor arızası olabiliyor da, bazılarının kafalarındaki arızaları anlamıyorum..kalkışta fark edilmiş ve uçak kaldırılmamış, yolcular otele yerleştirilmiş, kendi kargo uçağı ile parça gönderilmiş acaba yanlış nerede...bir firmayı eleştiyorsak da kötü yönleriyle eleştirmek lazım bence diiyorum..ikram bedava, online check in bedava, uçakları temiz ve bakımlı yazıklar olsun sana thy:)
  • bugun 15.10.2012 Roma Istanbul ucusunu Pegasusla yapma gafletinde bulundum yarisi bostu kalkistan sonra teknik ariza anonsu ile geri donduk ve ucakta 1 saat 15 dk bekledik adamlar bir su ikram etmediler daha bu havayolunun neyini savunuyorsunuz?
  • Thy bu sene 40.000.000 yolcuya yaklasti.rüyalariniz bile kabustur sizin...
  • sende harbiden globally gibi fossmuşsun...hadi ikileeeee

Türk Hava Yolları’na ait TC-JNM kuyruk tescilli Airbus 330 tipi uçak Hindistan’ın Mumbai kentinde arıza yaptı. Sağ motorunda yağ kaçağı bulunan uçak seferden çekildi. Uçakta bulunan yolcular arıza giderilemeyince otele yerleştirildi.

THY yetkilileri, arıza yapan uçak için bugün saat 19.45’te THY’ye ait bir başka uçakla parça gönderileceğini kaydetti.
TK 720 sefer sayılı uçağın 24 saat gecikmeli olarak yarın saat 10.15’te İstanbul Atatürk Havalimanı’nda olacağı bildirildi.

©Airporthaber.com ÖZEL

 

THY UÇAĞININ MOTORUNDA ARIZA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

ENES ~ 6 yıl önce
motor arızası olabiliyor da, bazılarının kafalarındaki arızaları anlamıyorum..kalkışta fark edilmiş ve uçak kaldırılmamış, yolcular otele yerleştirilmiş, kendi kargo uçağı ile parça gönderilmiş acaba yanlış nerede...bir firmayı eleştiyorsak da kötü yönleriyle eleştirmek lazım bence diiyorum..ikram bedava, online check in bedava, uçakları temiz ve bakımlı yazıklar olsun sana thy:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ucan beygiri kiniyorum ~ 6 yıl önce
bugun 15.10.2012 Roma Istanbul ucusunu Pegasusla yapma gafletinde bulundum yarisi bostu kalkistan sonra teknik ariza anonsu ile geri donduk ve ucakta 1 saat 15 dk bekledik adamlar bir su ikram etmediler daha bu havayolunun neyini savunuyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
foss ve leman ~ 6 yıl önce
Thy bu sene 40.000.000 yolcuya yaklasti.rüyalariniz bile kabustur sizin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
foss ve leman yazana ~ 6 yıl önce
400 milyon taşısan ne yazar zarar şampiyonu..daya sırtını devlete..saçma sapan reklamlara dök paraları sonrada vatandaştan çıkar bu zararlarını..bakalım yolun sonu görünüp dibe vurunca ne yapacak sizin dünyaca ünlü globally fosunuz :))
leman ~ 6 yıl önce
bir bayanla nasıl konuşulacağını öğren önce
fos senin adındır diyene ~ 6 yıl önce
sende harbiden globally gibi fossmuşsun...hadi ikileeeee

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
sen ikile kocum, gözünü acmaya calisiyorum hosunami gidiyor pegasusla ucunca beygir suratli kabin ekibi görmeyi
İsim / Rumuz diyene ~ 6 yıl önce
çok komiksin valla..sen komedyen olmalıymışsın..olsun sıkma baş görmekten iyidir kardeşşşşş..üzerinede zemzem suyu iyi gider..afiyet olsun

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000