18 Eylül 2010, Cumartesi 09:31:15

THY UÇAĞININ LASTİKLERİ PATLADI!

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Priştina seferini yapan Boeing 737-800 tipi yolcu uçağının Priştina Havalimanı’na inişi sırasında iki lastiğinin patladığı öğrenildi.
  • Merhabalar. Ben o uçağın içindeydim Ve Uçak anca pistin ortasında inebildi ... Bu bir pilot hatasıdır. Sonrada frenlere asıldı ve ABS sistemi bloke olduve lastikler patladı .
  • meb e başvur
  • ekiplerin cantalari cok agirmis hatta cekcekleri varmis o yuzden olmus bide amir cok sismanmis biraz yakit tasarrufu lutfen bende lagman tavsiye ediyorum tum ekiplerin hatta yolcularin sefer oncesi lagman yaparsa sorun ortadan kalkar ayni luftansa yada klm gibi orda ekipler cekceksiz ve zayif yolcular tig gibi hemde ekiplerin sagligi dusunuluyor tum ekine gecmis olsun verilmis sadakalari varmis
  • bu bir a/s sistem arızasıdır beyler uzatıp durmayın birçok şirketin başına gelmiştir ve ilerdede gelecektir.kaptanın veya teknik ekibin bir suçu yok.bilen bilmeyen sallamasın işkembeden.ama birşey varki gerçekten ibretlik.allah korusun thy nin başına birşey gelse bazı hainler zil takıp oynayacak gibi.

Türk Hava Yolları'na ait B737-800 tipi yolcu uçağının Priştina'ya inişi sırasında iki lastiğinin birden patladı.

"Kahramanmaraş" adlı TK-1017 sayılı seferi gerçekleştirmek üzere Priştina'ya giden uçak, lastiklerinin değişmesi için bakıma alındı. Uçak park ettikten 30 dakika sonra yolcular aşağıya indirildi.

Uçakta bulunan yolcular, uçağın çok sert bir iniş gerçekleştirdiğini ve lastiklerin patlamasının ardından duyulan ses üzerine uçakta kısa süreli panik yaşadıklarını ifade ettiler.

Lastiği patlayan uçakta, Prizren Belediyesi ile kardeş şehir protokolü imzalamak amacıyla Kosova’ya giden Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün’ün de bulunduğu öğrenildi.

THY UÇAĞININ LASTİKLERİ PATLADI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Misafir ~ 8 yıl önce
Merhabalar. Ben o uçağın içindeydim Ve Uçak anca pistin ortasında inebildi ... Bu bir pilot hatasıdır. Sonrada frenlere asıldı ve ABS sistemi bloke olduve lastikler patladı .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
meb e başvur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ekiplerin cantalari cok agirmis hatta cekcekleri varmis o yuzden olmus bide amir cok sismanmis biraz yakit tasarrufu lutfen bende lagman tavsiye ediyorum tum ekiplerin hatta yolcularin sefer oncesi lagman yaparsa sorun ortadan kalkar ayni luftansa yada klm gibi orda ekipler cekceksiz ve zayif yolcular tig gibi hemde ekiplerin sagligi dusunuluyor tum ekine gecmis olsun verilmis sadakalari varmis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bu bir a/s sistem arızasıdır beyler uzatıp durmayın birçok şirketin başına gelmiştir ve ilerdede gelecektir.kaptanın veya teknik ekibin bir suçu yok.bilen bilmeyen sallamasın işkembeden.ama birşey varki gerçekten ibretlik.allah korusun thy nin başına birşey gelse bazı hainler zil takıp oynayacak gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000