19 Nisan 2012, Perşembe 11:12:18

THY UÇAĞININ KOKPİT CAMI ÇATLADI!

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in de içinde bulunduğu THY'nin İstanbul-Washington seferini yapan yolcu uçağının kokpit camı çatladı...
  • Çok kıymetli bakanın başarılarını kıskananlar çatlatmıştır, vah vah... :)
  • camı çatladı geri döndü yaptıları ilk iş aman arff ye haber verin, neticede anormal bir durum var!!! ah birde arff yi parya muamelesine tabi tutanlar bilse ve utansalar !!!
  • Arabanızın lastiği patlasa, camı çatlasa olayı globally foss a bağlamanıza hayranım! Sizin gibi adamlar yüzünden fıkrada da anlatıldığı gibi cehennemde Türklerin bulunduğu kuyunun başında zebani bulunmuyor.
  • içinde ingiliz vatandaşı maliye bakanıda varmış..korkmuş mudur acaba?? yaptığı icatlar!!! aklına gelip de af dilemişmidir acaba???
Atatürk Havalimanı'ndan dün Washington'a hareket eden yolcu uçağının havalandıktan bir süre sonra kokpit camı çatladı. Bunun üzerine A330 tipi yolcu uçağı, Atatürk Havalimanı'na geri döndü.
 
Şimşek'in de içinde bulunduğu yolcular, daha sonra başka bir uçakla yaklaşık 3 saatlik gecikmeyle hareket ederek Washington'a ulaştı.
THY UÇAĞININ KOKPİT CAMI ÇATLADI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 6 yıl önce
Çok kıymetli bakanın başarılarını kıskananlar çatlatmıştır, vah vah... :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
camı çatladı geri döndü yaptıları ilk iş aman arff ye haber verin, neticede anormal bir durum var!!! ah birde arff yi parya muamelesine tabi tutanlar bilse ve utansalar !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Arabanızın lastiği patlasa, camı çatlasa olayı globally foss a bağlamanıza hayranım! Sizin gibi adamlar yüzünden fıkrada da anlatıldığı gibi cehennemde Türklerin bulunduğu kuyunun başında zebani bulunmuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
içinde ingiliz vatandaşı maliye bakanıda varmış..korkmuş mudur acaba?? yaptığı icatlar!!! aklına gelip de af dilemişmidir acaba???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000