02 Kasım 2011, Çarşamba 12:07:29

THY UÇAĞININ KAPISINI AÇMAK İSTEDİ (GÜNCELLENDİ)

THY'nin İstanbul-Stockholm seferini yapan uçağında bir yolcu uçağın kapısını açmak istedi. Uçak geri döndü.
  • Kaptan için yorum yapan kendini bilmez insanlar size sesleniyorum inşanlah birgün sizde ailenizle veya küçük çocuğunuzla veya bi akrabanızın çocuğuyla birlikte aynı uçakta zil zurna sorhoş bi yolcuya denk gelirsiniz ve o sarhoş yolcu size karşı tehlikeli hareketler yaparda ozaman görürsünüz belliki kaptanın örneklediği durumu anlamadınız galiba belliki belli bi kapasiteye sahip değilsiniz yazık size
  • ufak atta civcivler yesin....
  • şu an Guantanamo yollarını tutmuştu... müslüman+uçak=9/11 gayrimüslim+uçak=şımarmasına müsaade edilen yolcu
  • lütfen arkadaşlar rica ederim...millet olarak ne kadar uçlardayız. uçakta bir tek yolcunun bile tedirgin olması benim bu kararı vermem için yeterlidir. İnsan haklarına saygı ilk ilkemizdir bizim. bir çocuk korkuyla annesine sarıldığı an uçağı indiririm. yeter benim için.
THY'nin İstanbul-Stockholm seferini yapan TK1793 sefer sayılı uçağında Anite WatteJerson adlı 57 yaşındaki bir yolcu alkol nedeniyle uçakta kabin görevlileriyle tartıştı. Tartışma büyüyünce uçağın kapısına yönelen Wattson, kabin ekibi tarafından engellendi.

Airbus 320 tipi TC-JPF kuyruk tescilli uçağın kaptan pilotu olayın ardından Atatürk Havalimanı'na geri dönme kararı aldı. Uçak, Atatürk Havalimanı'na indikten sonra İsveç uyruklu alkollü yolcu, Dış Hatlar İdari Büro'da alınan ifadesinin ardından TGS görevlilerine teslim edildi.

125 yolcusu bulunan uçak 11:30'da tekrar havalanırken, Anita WatteJerson isimli yolcu polis merkezinden çıkışında Airporthaber muhabirinin olayla ilgili sorusuna, "Ben bişey yapmadım. Sadece tartıştık ve kapıya doğru yürüdüm. O sırada üzerime atladılar. Şimdi buradayım" diye konuştu.

Jerrson'un bir sonraki Stockholm seferiyle geri gönderileceği belirtildi.
THY UÇAĞININ KAPISINI AÇMAK İSTEDİ (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Misafir ~ 6 yıl önce
Kaptan için yorum yapan kendini bilmez insanlar size sesleniyorum inşanlah birgün sizde ailenizle veya küçük çocuğunuzla veya bi akrabanızın çocuğuyla birlikte aynı uçakta zil zurna sorhoş bi yolcuya denk gelirsiniz ve o sarhoş yolcu size karşı tehlikeli hareketler yaparda ozaman görürsünüz belliki kaptanın örneklediği durumu anlamadınız galiba belliki belli bi kapasiteye sahip değilsiniz yazık size

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ufak atta civcivler yesin....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
şu an Guantanamo yollarını tutmuştu... müslüman+uçak=9/11 gayrimüslim+uçak=şımarmasına müsaade edilen yolcu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
lütfen arkadaşlar rica ederim...millet olarak ne kadar uçlardayız. uçakta bir tek yolcunun bile tedirgin olması benim bu kararı vermem için yeterlidir. İnsan haklarına saygı ilk ilkemizdir bizim. bir çocuk korkuyla annesine sarıldığı an uçağı indiririm. yeter benim için.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000