04 Haziran 2011, Cumartesi 12:06:33

THY UÇAĞININ İNİŞ TAKIMI KAPANMADI

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Münih seferini yapan uçağının iniş takımları kapanmayınca uçak Atatürk Havalimanı’na geri döndü
  • Sana da bravo kendini Quantas la karşılaştırmışsın ancak Quantas'ın kurulduğu günden beri ölümcül kazası yok.
  • Yine THY düsmanlari devrede. Quantas ile ilgili habere yorum birakan olmazken, THY haberine tam 7 Sayfa yorum yaziliyor. Ben diyorum zaten, dünyada hickimse Türkiyedeki gibi kendi halkina ve kendi vatanina düsman degillerdir.
  • İkram olarak birçok şirkete göre daha iyi bir havayolumuz var. Genç ekipler dışında güleryüzlü değiller ama verdikleri yemke(salata vb) bence süper.ayarlayanlara teşekkürler.
  • Bir kere lufthansa dedigin gibi %100 filan ucmuyor uydurma. Filodaki cogu 320 159 degil 150 koltuklu ilk dort sira business classtir burasi full olsa 16 yolcu yerlesir ekonomi sinifi gibi 24 degil. Eger 150 koltuklu ise ki buyuk olasilikla oyle bu durumda 8 daha duseceksin demektir yani 142 koltuk kalir Bu da %75 doluluk demektir. Su anda Almanyadan gelisler overbook gidisler daha bos. Bu da Thy nin doluluk oraninin gayet iyi oldugunu gosteriyor. Anladigini saniyorum İrlandali kardesim
Türk Hava Yolları’na ait TC-JPJ kuyruk tescilli Edremit adlı Airbus 320 tipi uçak, dün saat 19.30’da Münih’e gitmek üzere havalandı.

İçinde 106 yolcu bulunan uçağın kalkıştan sonra hidrolik arızası sebebiyle iniş takımları toplanmadı. Uçağın kaptan pilotu Thomas Haderli ile ikinci pilot Hüseyin Hakan, Atatürk Havalimanı’na dönme kararı aldı. Kule ile irtibata geçildi ve iniş için izin istendi.

Uçak bir süre sonra Atatürk Havalimanı’na inişini gerçekleştirdi. Yolcular uçaktan indirildi, arızalanan uçak bakıma alınırken, sefer bir başka uçakla gecikmeli olarak gerçekleştirildi.

©AirportHaber.com ÖZEL

THY UÇAĞININ İNİŞ TAKIMI KAPANMADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 7 yıl önce
Sana da bravo kendini Quantas la karşılaştırmışsın ancak Quantas'ın kurulduğu günden beri ölümcül kazası yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yine THY düsmanlari devrede. Quantas ile ilgili habere yorum birakan olmazken, THY haberine tam 7 Sayfa yorum yaziliyor. Ben diyorum zaten, dünyada hickimse Türkiyedeki gibi kendi halkina ve kendi vatanina düsman degillerdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
İkram olarak birçok şirkete göre daha iyi bir havayolumuz var. Genç ekipler dışında güleryüzlü değiller ama verdikleri yemke(salata vb) bence süper.ayarlayanlara teşekkürler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bir kere lufthansa dedigin gibi %100 filan ucmuyor uydurma. Filodaki cogu 320 159 degil 150 koltuklu ilk dort sira business classtir burasi full olsa 16 yolcu yerlesir ekonomi sinifi gibi 24 degil. Eger 150 koltuklu ise ki buyuk olasilikla oyle bu durumda 8 daha duseceksin demektir yani 142 koltuk kalir Bu da %75 doluluk demektir. Su anda Almanyadan gelisler overbook gidisler daha bos. Bu da Thy nin doluluk oraninin gayet iyi oldugunu gosteriyor. Anladigini saniyorum İrlandali kardesim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000