01 Aralık 2008, Pazartesi 18:00:24

THY uçağının dikmesi kilitlendi

Türk Hava Yolları'nın Kayseri-İstanbul seferini yapan uçağının Atatürk Havalimanı'nda dikmesi kilitlendi.
  • havayollarının kaliteli uçuş yapan en güzel şirket türk hava yollarıdır buna inanın arkdaşlar
  • THY milli havayolumuz zaten temennimiz her zaman en güzel yerlerde olması.Ama senin için aynı temennide bulunamıyacağım.Evet bizim uçaklarımız eski olabilir ama bakımsız değiller.Baba parası yiyen şımarık zengin çocukları gibi devlet parası ile alınan sıfır uçaklarda çalışmıyoruz hoşgeldin kaptan güle güle kaptan diyemiyoruz ama arızanın ne olduğunu biliyoruz nasıl giderileceğini biliyoruz.THY bir okuldur gerçek hayat sivilde başlar.Bu kadar da sana yeter.Bir daha da yazdığın yazıya dikkat edersin herhalde.
  • thy'nin ne ucaklarına nede yolcularına hiç bir şey olmaz.ucağı kalkar kalktığı gibide iner...diğer şirketlerin bakımsızca ucan ucaklarıyla ilgilenin değerli basın mensupları...
  • yani bu arızanın olmamasımı gerekiyo.uçaklar her zaman arıza yapar,sağınıza solunuza bakın.en çok ne var. tabii ki teknisyen.bütün dünyada bu böledir.hiç bir arıza vermeyen malzemenin ne zaman arıza vereceğini kestirmek,miadına bağlıdr.beliki 10 yıl belki yarın.bu kadar abartmayın.sonuçta biz işimizi gerçekten çok seviyoruz.geçmiş olsun herkese:)))

Türk Hava Yolları’nın TC-JMC kuyruk tescilli “Aksaray” adlı Airbus 321-231 tipi uçağı Atatürk Havalimanı 06-24 numaralı pistine iniş yaptıktan sonra park edeceği alana ilerlerken ön dikmesinde steering adı verilen arıza meydana geldi. TK 263 sefer sayısıyla Kayseri’den aldığı 158 yolcu ile İstanbul Atatürk Havalimanı’na gelen THY uçağında yaşanan arızadan dolayı uçak taksi yolu olarak adlandırılan yan yola giriş öncesi olduğu yerde kaldı. Uçağın kokpit ekibinin kontrol kulesini uyararak arızayı bildirmesi üzerine iniş yapacak diğer uçaklarda pisti pas geçerek diğer piste iniş yaptı. Arıza yapan “Aksaray” adlı uçak bakıma alındı.

THY uçağının dikmesi kilitlendi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

süperrrrrrrr ~ 9 yıl önce
havayollarının kaliteli uçuş yapan en güzel şirket türk hava yollarıdır buna inanın arkdaşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MAZLUM ~ 9 yıl önce
THY milli havayolumuz zaten temennimiz her zaman en güzel yerlerde olması.Ama senin için aynı temennide bulunamıyacağım.Evet bizim uçaklarımız eski olabilir ama bakımsız değiller.Baba parası yiyen şımarık zengin çocukları gibi devlet parası ile alınan sıfır uçaklarda çalışmıyoruz hoşgeldin kaptan güle güle kaptan diyemiyoruz ama arızanın ne olduğunu biliyoruz nasıl giderileceğini biliyoruz.THY bir okuldur gerçek hayat sivilde başlar.Bu kadar da sana yeter.Bir daha da yazdığın yazıya dikkat edersin herhalde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
boardingchi ~ 9 yıl önce
thy'nin ne ucaklarına nede yolcularına hiç bir şey olmaz.ucağı kalkar kalktığı gibide iner...diğer şirketlerin bakımsızca ucan ucaklarıyla ilgilenin değerli basın mensupları...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nastaraniyna ~ 9 yıl önce
yani bu arızanın olmamasımı gerekiyo.uçaklar her zaman arıza yapar,sağınıza solunuza bakın.en çok ne var. tabii ki teknisyen.bütün dünyada bu böledir.hiç bir arıza vermeyen malzemenin ne zaman arıza vereceğini kestirmek,miadına bağlıdr.beliki 10 yıl belki yarın.bu kadar abartmayın.sonuçta biz işimizi gerçekten çok seviyoruz.geçmiş olsun herkese:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000