19 Şubat 2009, Perşembe 18:25:28

THY UÇAĞININ CAMI ÇATLADI

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Kars seferini yapan uçağının camı çatladı.
  • gerçi bilemiyorum 737 lerde cam değişimini ama sanırım camın değişmesinden hemen sonra sefere veremezler contalama (sealling) işleminin ardından kurumasını beklemek gerekmiyormuydu?? :) hangi camın catladığınada bağlı gerçi
  • öncelikle geçmiş olsun diyorum.ve buna ve bunun gibi olaylara sevinen vatan hainlerini de kınıyorum.ayıptır yakışmaz.türkiye yi temsil eden bir hava yolu şirketine olacak her kötü şeyi akbaba gibi bekleyenlere söylüyorum.vatan hainligi yapmayın.o uçakta bir gün bir yakınınız da olabilir.
  • thy de saglam ucak varim otobüs gibi ucak kulanan olusa bu ucaklar neyapsin
  • ÇOK UÇAĞIN ARIZASIDA ÇOK OLUYOR HERHALDE

İstanbul-Kars seferini yapan Türk Hava Yolları'na ait TK 715 sefer sayılı Boeing 737-800 tipi TC-JFH kuyruk tescilli 'Iğdır' adlı yolcu uçağının, Kars Havaalanı'na iniş yaparken ön camında çatlama meydana geldi.

146 yolcusu bulunan uçak, inişini sorunsuz şekilde yaptı. Camın değiştirilmesinin ardından uçağın İstanbul'a hareket edeceği öğrenildi.

THY UÇAĞININ CAMI ÇATLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 9 yıl önce
gerçi bilemiyorum 737 lerde cam değişimini ama sanırım camın değişmesinden hemen sonra sefere veremezler contalama (sealling) işleminin ardından kurumasını beklemek gerekmiyormuydu?? :) hangi camın catladığınada bağlı gerçi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
öncelikle geçmiş olsun diyorum.ve buna ve bunun gibi olaylara sevinen vatan hainlerini de kınıyorum.ayıptır yakışmaz.türkiye yi temsil eden bir hava yolu şirketine olacak her kötü şeyi akbaba gibi bekleyenlere söylüyorum.vatan hainligi yapmayın.o uçakta bir gün bir yakınınız da olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
thy de saglam ucak varim otobüs gibi ucak kulanan olusa bu ucaklar neyapsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ÇOK UÇAĞIN ARIZASIDA ÇOK OLUYOR HERHALDE

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000