13 Mayıs 2011, Cuma 12:08:56

THY UÇAĞININ BİR MOTORU SUSTU

Türk Hava Yolları’nın Dakka-Karaçi-İstanbul seferini yapan Airbus 330 tipi uçağın inişine 10 dakika kala motorlarından biri susunca, uçak tek motorla Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı.
  • teknik e dil uzatan saygısızlara.................
  • ya arkadaslar, gencler.. nedir sizin bu pilotlara olan kiskancliginiz. yani bunun sundan farki yok, hani elektrikciler muhendis icin der ya hic bi halt bilmiyor ama parayi o aliyor diye, sizin de bu tip dar kafalilardan farkiniz yok galiba. teknik personelini daha akli basinda bilirdik yaw. megersem isten cikip kaveye oturmaya giden mesai insanlariymis, ya da buraya takilanlar onlar. akilli olun kardesim biraz. yok vidani sikmazsak havada 3.5 atarsin falan. nedir bu konusma tarzi boyle?? o kokpitteki koltuga oturmak kolaymi saniyorsunuz sizler? bu is oyle ozel yetenek sinaviyla atolyede is basi yapmaya benzemez. biraz saygi.
  • once ustlerinize biraz sayginiz olsun. teknisyen muhendis kavgasindan farksiz kavga gurultu yazilar yazmayin burada. vida sikmaksa isin vidani sikarsin. ne kadar anliyorsun kokpit islerinden de konusuyorsun? ingilizce adini bile soyleyemezsin sen. al eline tornavidayi gevsekleri sikmaya devam et. profesyonel isleri de profesyonellere birak. gevezelik yapmayin burada. mesaniz bitiyor. hadi bakalim servislere...
  • artık money uçuyo monkey.....sen merak etme senin somununu öyle bir sıkarız ki havada 3,5 atarsın :)) :)) :))

Türk Hava Yolları’nın Dakka-Karaçi-İstanbul seferini yapan uçağı tek motorla Atatürk Havalimanı’na indi.

245 yolcusuyla Karaçi’den İstanbul’a gelen THY’ye ait Airbus 330 tipi TC-JNG kuyruk tescilli uçak, inişine 10 dakika kala motor arızası yaşadı. Uçağın deneyimli kaptan pilotu Turhan Özler, inişe sadece dakikalar kala yaşanan arıza sonrası iki numaralı motoru kapattı.

Atatürk Havalimanı’na durum hakkında bilgi veren pilot Özler, acil iniş deklare etti ve sabaha karşı 05.15’te inişini başarıyla gerçekleştirdi.

©AirportHaber.com ÖZEL

THY UÇAĞININ BİR MOTORU SUSTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (55)

Misafir ~ 7 yıl önce
teknik e dil uzatan saygısızlara.................

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ya arkadaslar, gencler.. nedir sizin bu pilotlara olan kiskancliginiz. yani bunun sundan farki yok, hani elektrikciler muhendis icin der ya hic bi halt bilmiyor ama parayi o aliyor diye, sizin de bu tip dar kafalilardan farkiniz yok galiba. teknik personelini daha akli basinda bilirdik yaw. megersem isten cikip kaveye oturmaya giden mesai insanlariymis, ya da buraya takilanlar onlar. akilli olun kardesim biraz. yok vidani sikmazsak havada 3.5 atarsin falan. nedir bu konusma tarzi boyle?? o kokpitteki koltuga oturmak kolaymi saniyorsunuz sizler? bu is oyle ozel yetenek sinaviyla atolyede is basi yapmaya benzemez. biraz saygi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
once ustlerinize biraz sayginiz olsun. teknisyen muhendis kavgasindan farksiz kavga gurultu yazilar yazmayin burada. vida sikmaksa isin vidani sikarsin. ne kadar anliyorsun kokpit islerinden de konusuyorsun? ingilizce adini bile soyleyemezsin sen. al eline tornavidayi gevsekleri sikmaya devam et. profesyonel isleri de profesyonellere birak. gevezelik yapmayin burada. mesaniz bitiyor. hadi bakalim servislere...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
artık money uçuyo monkey.....sen merak etme senin somununu öyle bir sıkarız ki havada 3,5 atarsın :)) :)) :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000