05 Ocak 2011, Çarşamba 22:06:31

THY UÇAĞINI KAÇIRMA GİRİŞİMİ

THY'nin Oslo-İstanbul seferini yapan uçağında bir yolcu bomba paniği yaşanmasına neden oldu.
  • realy arkadaşımız doğru söylüyor. ne alaka uçağı indirmeyi başardı demek :))) o zaman uçağı indirmek tüm pilotlar için bir başarı olması gerekir. önemli olan emergency bir durumda uçağın güvenli olarak indirilemsi ve kayıp verilmemesidir. airport haberin saçma ve abartı haberlerinden biri daha :))) eminim bunu eleştiri yaptım diye yayınlamayacaklardır :)))
  • ÖNCELİKLE 1. KİMSE UÇAGI KAÇIRMA GİRİŞİMİNDE BULUNMADI. 2. ADAM HAVA KORSANI DEĞİL HAFİF ZEKA EKSİKLİGİ OLAN BİR ZAVALLI İDİ. 3.ADAMI UÇAK YOLCULARI ÇOK FENA DÖVDÜLER. 4.HİÇTE ÖYLE BÜYÜK BİR OLAY VE TEHLİKE YOKTU LÜTFEN SAYIN BASINIMIZ VE YORUMCULARIMIZ ABARTMASIN...SAYGILAR İYİ SABAHLAR...
  • ABD-INGILTERE VE İSRAIL dısında özellikle araplar ucakları ve thy guvenlık yonunden zaaflar var.göstermelik aramalar..v.s falan...il değil sonda olmaz...
  • insallah leyla eve geri don vakasi degildir )))
Türk Hava Yolları'nın TK 1754 sefer sayılı Oslo-İstanbul seferini yapan uçakta bulunan yolcu, 'Üzerimde bomba var' deyince heyecanlı anlar yaşandı.

Bomba tehdidiyle uçağın rotasını değiştirmek isteyen yolcu, uçakta etkisiz hale getirildi. Boeing 737-800 tipi uçakta 59'u yetişkin biri bebek 60 yolcu ile 7 mürettebat bulunuyordu.

Bulgaristan hava sahası üzerinde yaşanan olay sonrası uçağın kaptan pilotu, uçağı Atatürk Havalimanı'na indirmeyi başardı.

Uçak sorunsuz şekilde az önce Atatürk Havalimanı'na indi. 35-40 yaşlarındaki Cuma Yaşar adlı şüpheli yolcunun maskeli olduğu bildirildi. Korsan polis tarafından gözaltına alındı.
THY UÇAĞINI KAÇIRMA GİRİŞİMİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 7 yıl önce
realy arkadaşımız doğru söylüyor. ne alaka uçağı indirmeyi başardı demek :))) o zaman uçağı indirmek tüm pilotlar için bir başarı olması gerekir. önemli olan emergency bir durumda uçağın güvenli olarak indirilemsi ve kayıp verilmemesidir. airport haberin saçma ve abartı haberlerinden biri daha :))) eminim bunu eleştiri yaptım diye yayınlamayacaklardır :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ÖNCELİKLE 1. KİMSE UÇAGI KAÇIRMA GİRİŞİMİNDE BULUNMADI. 2. ADAM HAVA KORSANI DEĞİL HAFİF ZEKA EKSİKLİGİ OLAN BİR ZAVALLI İDİ. 3.ADAMI UÇAK YOLCULARI ÇOK FENA DÖVDÜLER. 4.HİÇTE ÖYLE BÜYÜK BİR OLAY VE TEHLİKE YOKTU LÜTFEN SAYIN BASINIMIZ VE YORUMCULARIMIZ ABARTMASIN...SAYGILAR İYİ SABAHLAR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ABD-INGILTERE VE İSRAIL dısında özellikle araplar ucakları ve thy guvenlık yonunden zaaflar var.göstermelik aramalar..v.s falan...il değil sonda olmaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
insallah leyla eve geri don vakasi degildir )))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000