23 Mayıs 2018, Çarşamba 14:37:28

THY uçağından zorunlu iniş!

Türk Hava Yolları'nın Los Angeles-İstanbul seferini yapacak yolcu uçağı, bir yolcusunun rahatsızlanması nedeniyle Denver'a zorunlu iniş yaptı.
  • Denver a şeref verdin Türk Kuşu. Haberim olsaydı gelip el sallardım sana denver havaalanında
  • Burada da Türk Kuşu görmek bizi heyecanlandırdı,gurur verdi...Çok yaşa TK.
  • Herkese iyigunler iyiaksamlar Bilmedigimden soruyorum birakilan yolcuya ne oluyor dil bileni var bilmeyeni var parasi pulu varmi , sagligi ne halde bunun bir proseduru falan varmi tesekkurler
  • ALLAH TÜM UÇUŞ EKİPLERİMİZİ KORUSUN İŞİNİZ ZOR. Egosu tavan kendini Thy sahibi zanneden iki kelimeyi bir araya getiremeyen kokpit ve k.amirleri hariç.
Türk Hava Yolları’nın Los Angeles'tan İstanbul'a gelmek üzere havalanan yolcu uçağı Denver'a acil iniş yapmak zorunda kaldı.
 
Los Angeles'tan kalkış yapan Boeing 777-300 ER tipi yolcu uçağı rahatsızlanan bir yolcu nedeniyle ABD'nin Colarado eyaletinde bulunan Denver Havalimanı'na acil iniş yaptı.
 
TC-JJZ kuyruk tescilli uçak, sorunsuz bir şekilde Denver'a iniş yaparken rahatsızlanan yolcunun sağlık ekiplerine teslim edildiği öğrenildi. 
 
Rahatsızlanan yolcusunu bırakan uçağın kısa süre içerisinde TK10 seferini tamamlamak üzere yeniden havalanacağı belirtildi.
THY uçağından zorunlu iniş!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Emrah ~ 1 ay önce
Denver a şeref verdin Türk Kuşu. Haberim olsaydı gelip el sallardım sana denver havaalanında

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Denverli Enver ~ 1 ay önce
Burada da Türk Kuşu görmek bizi heyecanlandırdı,gurur verdi...Çok yaşa TK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayri ~ 1 ay önce
ahhaha saglam trolsünn
Murat ~ 1 ay önce
Herkese iyigunler iyiaksamlar Bilmedigimden soruyorum birakilan yolcuya ne oluyor dil bileni var bilmeyeni var parasi pulu varmi , sagligi ne halde bunun bir proseduru falan varmi tesekkurler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şahin Tan ~ 1 ay önce
Fatura havayoluna gider, havayoluda yolcuys haciz yapsr , donuna kadar alır.
TGS OPERATION ~ 1 ay önce
ALLAH TÜM UÇUŞ EKİPLERİMİZİ KORUSUN İŞİNİZ ZOR. Egosu tavan kendini Thy sahibi zanneden iki kelimeyi bir araya getiremeyen kokpit ve k.amirleri hariç.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000