28 Temmuz 2016, Perşembe 09:02:24

THY San Francisco uçağı Şikago'ya indi

THY'nin TK79 sefer sayılı San Francisco uçağı ABD'nin Şikago kentine teknik iniş yaptı.
  • THY'ın kendini rezil etmesi için yardıma ihtiyacı yok! 40 senedir yaşadığım olaylardan ve başkalarından dinlediklerimdem bir blog hazırlamalıyım. Bahsedilen uçuş 6.5 saat rötarla indi SFO'ya ve 1 tane THY çalışanı bilgi vermek için görünürlerde yoktu.
  • Şimdi yabancılar kitlemistir bize fazla fazla yakıtı park parasını vs.. kötü olmuş allah bu milletin iftarı şirketimize zarar göstermesin.
  • Cekeceksin hava tankerini Atlantik'in ustune fahis fiyatla havada yakit ikmali servisi vereceksin, ne para kazanirsin be?
  • 10 yaşın altı yorumcular hepinizi çok seviyorum

İstanbul'dan San Francisco'ya gitmek üzere havalanan THY uçağının rotası uzayınca yakıt almak için Şikago'ya inmek zorunda kaldı.

İzlanda hava sahasındaki radar sistemlerinin çökmesi sonucu uçakların farklı rotadan gitmek zorunda kaldığı için yolun uzadığı ve bunun sonucu olarak fazla yakıt kullanan uçağın yakıt ikmali yapmak için Şikago'ya indiği öğrenildi.

Boeing 777 tipi uçağın yakıt aldıktan sonra San Francisco'ya hareket ettiği kaydedildi.

Airporthaber.com

THY San Francisco uçağı Şikago'ya indi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Humus lover ~ 2 yıl önce
THY'ın kendini rezil etmesi için yardıma ihtiyacı yok! 40 senedir yaşadığım olaylardan ve başkalarından dinlediklerimdem bir blog hazırlamalıyım. Bahsedilen uçuş 6.5 saat rötarla indi SFO'ya ve 1 tane THY çalışanı bilgi vermek için görünürlerde yoktu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Iquwh ~ 2 yıl önce
Şimdi yabancılar kitlemistir bize fazla fazla yakıtı park parasını vs.. kötü olmuş allah bu milletin iftarı şirketimize zarar göstermesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kazan ~ 2 yıl önce
Cekeceksin hava tankerini Atlantik'in ustune fahis fiyatla havada yakit ikmali servisi vereceksin, ne para kazanirsin be?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
10 ~ 2 yıl önce
10 yaşın altı yorumcular hepinizi çok seviyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000