28 Kasım 2014, Cuma 16:33:14

THY UÇAĞINDAN ACİL İNİŞ

Türk Hava Yolları'nın Frankfurt-İstanbul seferini yapan uçağı Viyana'ya yönlendirildi.
  • Xyz nın yazdıkları doğru bazı kişiler bunu dayanamıyor, farklı fikirlere saygı gösterelim .
  • Saw da ne iyi ki
  • Haberinizde "yönlendirildi"diye okuyunca,kaçırıldı ya da önleme yapıldı veya bir zorlama var gibi anlaşılıyor.Halbuki,uçak basınçlama arızası nedeniyle "emergency descent"yapıyor ve Viyana ya kendi istegi ile inmek istiyor.Bu arada yanlış kod nedeniyle,radarlar tarafından önce,kaçırıldı gibi anlaşılmış ve sizin de bu esnada haberiniz olmuş anlaşılan..Yine de uçak daha havadayken,anında haber yapılması ilginç..Tebrikler..
  • TURKISH 1964 LGW-SAW ucagı Viyana kontrola ,bu ucagın acil alçalma istegine aracılık ediyor.Çünkü konuşmalar Viyana kontrol tarafından anlaşılmıyor.Bu gibi durumlarda,aracılık etmek her ucagın görevidir.

THY'nin Frankfurt-İstanbul Sabiha Gökçen seferini yapan TC-JFV kuyruk tescilli Boeing 737-800 uçağı Viyana'ya yönlendirildi.

Uçaktaki kabin basıncı arızası sebebiyle Viyana'ya inme kararı alındığı öğrenildi.

 Airporthaber.com

THY UÇAĞINDAN ACİL İNİŞ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Fox ~ 3 yıl önce
Xyz nın yazdıkları doğru bazı kişiler bunu dayanamıyor, farklı fikirlere saygı gösterelim .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Saw da ne iyi ki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Haberinizde "yönlendirildi"diye okuyunca,kaçırıldı ya da önleme yapıldı veya bir zorlama var gibi anlaşılıyor.Halbuki,uçak basınçlama arızası nedeniyle "emergency descent"yapıyor ve Viyana ya kendi istegi ile inmek istiyor.Bu arada yanlış kod nedeniyle,radarlar tarafından önce,kaçırıldı gibi anlaşılmış ve sizin de bu esnada haberiniz olmuş anlaşılan..Yine de uçak daha havadayken,anında haber yapılması ilginç..Tebrikler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
TURKISH 1964 LGW-SAW ucagı Viyana kontrola ,bu ucagın acil alçalma istegine aracılık ediyor.Çünkü konuşmalar Viyana kontrol tarafından anlaşılmıyor.Bu gibi durumlarda,aracılık etmek her ucagın görevidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000