09 Eylül 2013, Pazartesi 17:05:27

THY UÇAĞINDA SLIDE VAKASI!

Türk Hava Yolları’na ait Airbus A330-300 tipi yolcu uçağının slide’ı patladı...
  • Yorumlar çok uzun kısa ve öz yazın da rahat rahat okuyalım,ne o roman yazmışsınız yine :)
  • Arm neyin yapmamistir
  • Tüm slide vakaların Kabin Amirlerin büyük sorumluluğu vardır. Kabin Amirlerini kontrol eden sistem ve Uçuş eğitim sorgulanmalıdır.
  • Yer ekibi,teknik,kabin ekibi ve diğerleri nedense birbirleriyle didişiyorlar sürekli.Neyin kavgası arkadaşlar bu?herkesin işi zor,herkes birbirine saygı göstermeli.havaalanında birbirinizi gördüğünüzde merhaba diyorsunuz,burada birbirinizi yiyorsunuz.Ben de bir kabin memuruyum ama diğer çalışanlara saygım sonsuz.Hepimizin biribirine ihtiyacı var.Tüm bu söylediklerime herkes alınmasın lütfen.Bazı kişiler,kendilerini zaten biliyorlar.Slide'ı patlatan arkadaşı eleştirmekte neyin nesidir,herkes hayatında hatalar yapıyor,kimse dört dörtlük değil.Biraz merhamet lütfen.

Türk Hava Yolları’nın Paris-İstanbul seferini yapan TC-JNJ kuyruk tescilli A330-300 tipi yolcu uçağının Atatürk Havalimanı’na indikten sonra slide’ı (tahliye botu) patladı.

Atatürk Havalimanı’nda yaşanan olay şöyle gelişti; TK 1822 sefer sayısıyla Paris’ten İstanbul’a gelen THY uçağı, körüğe yanaştı. Yolcularını tahliye eden uçağın kabin ekibi, arka kapıyı açar açmaz uçağın slide’ı patladı. Kabin ekibinin durumu kokpite bildirmesinin ardından körüğe teknik personel çağrıldı.

THY Teknik ekiplerinin slide’ı toplaması sonrasında uçak bakıma alındı.©AirportHaber Özel

THY UÇAĞINDA SLIDE VAKASI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (66)

Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Yorumlar çok uzun kısa ve öz yazın da rahat rahat okuyalım,ne o roman yazmışsınız yine :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Arm neyin yapmamistir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Tüm slide vakaların Kabin Amirlerin büyük sorumluluğu vardır. Kabin Amirlerini kontrol eden sistem ve Uçuş eğitim sorgulanmalıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bu neyin kavgası ~ 5 yıl önce
Yer ekibi,teknik,kabin ekibi ve diğerleri nedense birbirleriyle didişiyorlar sürekli.Neyin kavgası arkadaşlar bu?herkesin işi zor,herkes birbirine saygı göstermeli.havaalanında birbirinizi gördüğünüzde merhaba diyorsunuz,burada birbirinizi yiyorsunuz.Ben de bir kabin memuruyum ama diğer çalışanlara saygım sonsuz.Hepimizin biribirine ihtiyacı var.Tüm bu söylediklerime herkes alınmasın lütfen.Bazı kişiler,kendilerini zaten biliyorlar.Slide'ı patlatan arkadaşı eleştirmekte neyin nesidir,herkes hayatında hatalar yapıyor,kimse dört dörtlük değil.Biraz merhamet lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000