25 Ağustos 2008, Pazartesi 13:46:36

THY UÇAĞINDA ŞARAP KAVGASI!

THY’nin Gaziantep-İstanbul seferini yapan uçağında, dua ettiğini belirterek şarap içilmesine karşı çıkan yolcu ile diğer yolcular arasında tartışma çıktığı iddia edildi.
  • LAİK rumuzlu arkadaş Türkiye yazarken biraz daha dikkat.
  • DIGER YORUMU OKURKEN ARKADAS NEGUZEL SOYLEMIS BUNLAR GERCEKTENDE YOBAZ %47 OLUNCA HERSEY IYI HERSEY MUBAH HERSEYI YAPABILECEKLERINI SANAN BU IRAN OZENTISI GRUP BAZI SEYLERI DEGISTIREMEYECEKLERINI ANLAMALILAR.COK RAHATSIZ ISELER OZLEM DUYDUKLARI O ULKELERE GITMEKTE OZGURDURLER
  • bu olay bir avrupa ülkesinde olsa ne olur ??anlatim o yirmi dakikalik rötar, sarabi begenmiyen sözde müslüman arkadasimiza kesilir, ve cezayi öder bukadar basit.
  • BU TÜR YOLCULARIN HANGİ BOZUK İKLİMDEN NEMALANDIKLARI, CESARET ALDIKLARI BELLİ.UÇAKLARDA İÇKİYİ KALDIRTAMAYACAKSINIZ.HER DEDİĞİNİZ OLMAYACAK BU ÜLKEDE.YÜZDE KIRKYEDİ UMURUMDA BİLE DEĞİL.TAAA AMERİKALARDAN SULUGÖZ HOŞGÖRÜ ELÇİNİZ BİLE GELSE DEĞİŞMEYECEK BU DÜZEN.NAFİLE ÇABA.

Cumhuriyet Gazetesi'nde bugün yer alan Görkem Çötelioğlu imzalı habere göre, Türk Hava Yolları’nın TK 0685 sefer sayılı Gaziantep-İstanbul uçağında Business Class’ta seyahat eden iki yolcu, şarap yüzünden birbirine girdi.

14.45’te kalkması gereken Gaziantep-İstanbul uçağında Business Class’ta yolculuk eden konuklara ikram edilen bir kadeh şarap ortalığı karıştırdı. Dua ettiğini ve şarap kokusundan rahatsız olduğunu söyleyen bir yolcu, daha önce uyardığını ifade ettiği bir gazeteciye bağırmaya başladı.

Olaya tanık olanlar tartışmanın neden çıktığını anlayamadan bağırışmalar küfüre dönüştü. Kabin ekibinin müdahalesine karşın sakinleşmeyen sinirli yolcu, “Şarabı içme dedik, leş gibi kokuyor. Git bir saat sonra evinde iç, rahatsız oluyorum” şeklinde konuşunca ön kısımdaki birçok yolcu kendisine tepki gösterdi.

Aralarında eski Fenerbahçeli futbolculardan Engin Verel ve Ogün Altıparmak’ın da bulunduğu yolcuların tepkisi üzerine ifadelerini daha da sertleştiren şahıs, ağıza alınmayacak küfürler etmeye başlayınca olay büyüdü. Engin Verel’in, “Burası Atatürk’ün cumhuriyeti” sözleriyle daha da alevlenen tartışma, kabin amirinin arka bölümden yolcuları Busines Class’a alıp sorun çıkartan şahsı başka koltuğa oturtarak çözmesiyle yatıştı. Siniri dinmeyen yolcu, “Bu gazeteciler kendilerini bir şey zannediyorlar” diye söylenmeye devam etti.

Bu sırada kabine giren güvenlik görevlileri aprona polislerin geldiğini belirtince gerginlik sona erdi ve uçak 20 dakika rötarlı kalktı.

THY UÇAĞINDA ŞARAP KAVGASI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Theater ~ 10 yıl önce
LAİK rumuzlu arkadaş Türkiye yazarken biraz daha dikkat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BARLAS ~ 10 yıl önce
DIGER YORUMU OKURKEN ARKADAS NEGUZEL SOYLEMIS BUNLAR GERCEKTENDE YOBAZ %47 OLUNCA HERSEY IYI HERSEY MUBAH HERSEYI YAPABILECEKLERINI SANAN BU IRAN OZENTISI GRUP BAZI SEYLERI DEGISTIREMEYECEKLERINI ANLAMALILAR.COK RAHATSIZ ISELER OZLEM DUYDUKLARI O ULKELERE GITMEKTE OZGURDURLER

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A330 ~ 10 yıl önce
bu olay bir avrupa ülkesinde olsa ne olur ??anlatim o yirmi dakikalik rötar, sarabi begenmiyen sözde müslüman arkadasimiza kesilir, ve cezayi öder bukadar basit.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SULEYMAN2007 ~ 10 yıl önce
BU TÜR YOLCULARIN HANGİ BOZUK İKLİMDEN NEMALANDIKLARI, CESARET ALDIKLARI BELLİ.UÇAKLARDA İÇKİYİ KALDIRTAMAYACAKSINIZ.HER DEDİĞİNİZ OLMAYACAK BU ÜLKEDE.YÜZDE KIRKYEDİ UMURUMDA BİLE DEĞİL.TAAA AMERİKALARDAN SULUGÖZ HOŞGÖRÜ ELÇİNİZ BİLE GELSE DEĞİŞMEYECEK BU DÜZEN.NAFİLE ÇABA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000