02 Ağustos 2017, Çarşamba 17:07:07

THY Washington uçağı geri dönüyor

THY'nin İstanbul-Washington seferini yapan uçağı, uçak içerisinde bulunan sahipsiz bir cep telefonu yüzünden İstanbul'a dönme kararı aldı.
  • Besmele ile başlayın her işinize. Sjneider gitti. Hatasız kul olmaz . Podolski gitti. Burada aceleden kaynaklı hata olduğunu düşünüyorum. Galatasaray ruhu ölüyor. Gözen firması olsun ,kabin ekibi olsun ağır ithamlarla suclanmamalidir. Yolcu da bunu yapmış olabilir bulunduğu yerdeki yolcu da sorgulanmalidir. Galatasaray sevdalilarini göreve çağırıyorum. Ayrıca madem ABD ve İsrail hattı sıkıntılı ,ki bu karşı devlet yüzünden o zaman oraya uçanlara ek yaptırım gelsin . Tüm elektronik cihazları kayıt altına alınsın . Nevin ÇOLAK istifa.
  • Gözenden başka bildiğim Kadarıyla şu anda bu işi yapacak şirket yok. Amerika istiyor diye yapılıyor bu yoksa keyiften değil.
  • Her ihtimal olabilir ,belkide uçan fetöcü yolculardan biri o an koydu ,malum Amerika olunca akla herşey geliyor
  • washington ucagi romanya üzerinden döndüyse jettison da yapmistir muhtemelen.kücük bir unutkanligin maliyeti neler oluyor.allah beterinden korusun ne diyelim.bu isler bu ülkede genelde allaha emanet.

TK7 sefer sayılı İstanbul-Washington uçağı Romanya hava sahası üzerindeyken İstanbul'a geri dönme kararı aldı.

TC-JNP kuyruk tescili Airbus A330 tipi uçakta sahipsiz bir cep telefonu bulunduğu öğrenildi.

Uçağın az sonra Atatürk Havalimanı'na inmesi bekleniyor.

THY uçağı Atatürk Havalimanı'na sorunsuz bir iniş gerçekleştirdi.

THY Washington uçağı geri dönüyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (63)

Dursun OZBEK ~ 11 ay önce
Besmele ile başlayın her işinize. Sjneider gitti. Hatasız kul olmaz . Podolski gitti. Burada aceleden kaynaklı hata olduğunu düşünüyorum. Galatasaray ruhu ölüyor. Gözen firması olsun ,kabin ekibi olsun ağır ithamlarla suclanmamalidir. Yolcu da bunu yapmış olabilir bulunduğu yerdeki yolcu da sorgulanmalidir. Galatasaray sevdalilarini göreve çağırıyorum. Ayrıca madem ABD ve İsrail hattı sıkıntılı ,ki bu karşı devlet yüzünden o zaman oraya uçanlara ek yaptırım gelsin . Tüm elektronik cihazları kayıt altına alınsın . Nevin ÇOLAK istifa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bulgari ~ 11 ay önce
Gözenden başka bildiğim Kadarıyla şu anda bu işi yapacak şirket yok. Amerika istiyor diye yapılıyor bu yoksa keyiften değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İhtimaller ~ 11 ay önce
Her ihtimal olabilir ,belkide uçan fetöcü yolculardan biri o an koydu ,malum Amerika olunca akla herşey geliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dikkat etmek lazim ~ 11 ay önce
washington ucagi romanya üzerinden döndüyse jettison da yapmistir muhtemelen.kücük bir unutkanligin maliyeti neler oluyor.allah beterinden korusun ne diyelim.bu isler bu ülkede genelde allaha emanet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000