08 Şubat 2016, Pazartesi 13:13:36

THY uçağında mucize bebek!

Türk Hava Yolları’nda kabin memuru olarak görev yapan Sinem Aydemir ve Emre Bulut, uçakta boğazına yabancı cisim kaçan 21 aylık bebeği hayata döndürdü.
  • Ellerine duşesiniz tez zaman da....
  • Ne gereksiz insanlar var ya... Allah kurtarmadı sinem kurtardı diyen gereksiz insan sözüm sana Tabiki sinem kurtarmadı Rabbim istemese küçük melek yaşayamazdı ama sinem vesile oldu.
  • Saçma yorumları yazan herkesin K/M alımlarında elemdiğini düşünüyorum. Daha fazla küçülmeyin ezikler. Doğru ve başarılı ilk yardım uygulamasında bulunan arkadaşımı kutlarım !!!
  • Arkadaşlar Allah aşkına bunlar ne saçma yorumlar ya.Bir itfaiyeci yangından bir bebeği çıkarsa ayy alt tarafı itfaiyeci onun yaptığını herkes yapar mı diycez.Her meslek kendi içinde kutsaldır.Bir ülkenin çöpçüyede ihtiyacı var doktorada öğretmenede garsonada herşeye ! İnsanları mesleklerine göre aşağılamak yerine mesleğini hakkıyla yerine getirdiği için takdir etmek gerekir.İnsanların cebine giren para kimi ne ilgilendirir.Sen ne boş adamsın ki böyle bir durumda hosteslik uyduruk diyosun.Uyduruk olan birşey varsa o da senin beynin.

Türk Hava Yolları’nda kabin memuru olarak görev yapan Sinem Aydemir ve Emre Bulut, uçakta boğazına yabancı cisim kaçan 21 aylık bebeği hayata döndürdü.

İstanbul-Hong Kong seferini yapan THY uçağında mucize niteliğinde bir olay yaşandı. Uçağın business class bölümünde seyahat eden yabancı bir ailenin 21 aylık bebeğinin boğazına yabancı bir cisim kaçtı.

Panik halinde bağıran ailenin yardımına THY kabin ekipleri koştu. Nefes alamayan ve bir anda mosmor olan bebeği THY kabin memurları Sinem Aydemir ve Emre Bulut’un ilk yardım müdahalesi hayata döndürdü. 5 Şubat Cumartesi günü yaşanan olayda kabin ekiplerinin acil durumlar için ne denli önemli bir rol üstlendiklerini ortaya koyan kabin ekipleri, hem ailenin hem de diğer yolcuların takdirini topladı.

©AirportHaber

Kabin memuru Sinem Aydemir, ölümün kıyısından döndürdüğü bebekle işte bu pozu verdi:

THY uçağında mucize bebek!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (109)

Kabin memurlarinin, ~ 2 yıl önce
Ellerine duşesiniz tez zaman da....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
!! ~ 2 yıl önce
Ne gereksiz insanlar var ya... Allah kurtarmadı sinem kurtardı diyen gereksiz insan sözüm sana Tabiki sinem kurtarmadı Rabbim istemese küçük melek yaşayamazdı ama sinem vesile oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K/M olmak... ~ 2 yıl önce
Saçma yorumları yazan herkesin K/M alımlarında elemdiğini düşünüyorum. Daha fazla küçülmeyin ezikler. Doğru ve başarılı ilk yardım uygulamasında bulunan arkadaşımı kutlarım !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
!!! ~ 2 yıl önce
Arkadaşlar Allah aşkına bunlar ne saçma yorumlar ya.Bir itfaiyeci yangından bir bebeği çıkarsa ayy alt tarafı itfaiyeci onun yaptığını herkes yapar mı diycez.Her meslek kendi içinde kutsaldır.Bir ülkenin çöpçüyede ihtiyacı var doktorada öğretmenede garsonada herşeye ! İnsanları mesleklerine göre aşağılamak yerine mesleğini hakkıyla yerine getirdiği için takdir etmek gerekir.İnsanların cebine giren para kimi ne ilgilendirir.Sen ne boş adamsın ki böyle bir durumda hosteslik uyduruk diyosun.Uyduruk olan birşey varsa o da senin beynin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000