23 Temmuz 2013, Salı 13:00:27

THY UÇAĞINDA KENE PANİĞİ!

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Kopenhag seferini yapacak uçağında kene paniği yaşandı. Kenenin ısırdığı bebek uçaktan indirildi, hastaneye götürüldü.
  • Bence senden geçmiştir.
  • Acaba apronda kesilen deveden mi gecti?
  • Ve gözenden bir güvenlik skandalı daha okadar kontrol noktasından nasıl geçebilmiş bu kene?kabin ekibibsayımda farketmemiş mi.ama tek suçlu gözen.gözen istifa:))
  • Kral sen sunu demek istiyosun o zaman her gelen yolcuyu gelin sizi böcek taramasından gecırmemıs gerekıyor? Bıraz ufkunu sen genıslet kımsenın kımseye bıat ettıgı yok.sıkıntın var bellı ama bel altı calısma bence!

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Kopenhag seferini yapacak uçağında kene krizi yaşandı. TK1783 sefer sayılı TC-JRY kuyruk tescilli Airbus 321 tipi uçakta 16 B numaralı koltukta oturan E.E isimli kadın kalkış öncesi bebeğinin üzerini değiştirmek istedi. O.E isimli bebeğinin üzerini değiştirdiği sırada bebeğin koltuğunun altında kene olduğunu farkeden anne E.E, bir anda çığlık attı. Uçuş ekipleri genç kadının yanına gelerek yardımcı olmaya çalıştı ve genç kadını sakinleştirdi. Kabin ekipleri , Port Clinic ekiplerine haber verdi. Bebeğe ilk müdahale Port Clinic ekipleri tarafından yapıldı. Daha sonra bebek ve annesi ambulansla Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürüldü.

THY uçağı ise kısa süreli gecikmeden sonra seferine devam etti. Anne E. E ve bebeği O.E’nin Çorum’dan İstanbul’a geldiği ve Kopenhag’a gitmek istediği öğrenildi.

Bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

THY UÇAĞINDA KENE PANİĞİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

asr ~ 5 yıl önce
Bence senden geçmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 5 yıl önce
Acaba apronda kesilen deveden mi gecti?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nane ~ 5 yıl önce
Ve gözenden bir güvenlik skandalı daha okadar kontrol noktasından nasıl geçebilmiş bu kene?kabin ekibibsayımda farketmemiş mi.ama tek suçlu gözen.gözen istifa:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kral ~ 5 yıl önce
Kral sen sunu demek istiyosun o zaman her gelen yolcuyu gelin sizi böcek taramasından gecırmemıs gerekıyor? Bıraz ufkunu sen genıslet kımsenın kımseye bıat ettıgı yok.sıkıntın var bellı ama bel altı calısma bence!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000