23 Mart 2012, Cuma 09:09:10

THY UÇAĞINDA KAVGA!

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-İskenderiye seferini yapan yolcu uçağında kavga çıktı...
  • kesin araptır kavga edenler.. bu adamlarla yan yana oturmaktan bile çekiniyorum...
  • emercensy durumda cok kotu sonuclari olur.
  • Kabin Memurlarina Allah sabir versin. Her gün tür tür insanlarla ugrasiyorlar.
  • gercekten iyi fikir.ayni durumla bende cok karsilastim.tahran yolcularida ucak durmadan ayakdalar.bu hareketlerin milliyetlerinden kaynaklandigini dusunuyorum.huzursuzlar.kosuyorlar ama nereye..........ne kadar.
Türk Hava Yolları'nın TK-696 sefer sayılı İstanbul-İskenderiye (Mısır) seferini yapacak olan Airbus A319 tipi yolcu uçağı yolcularını aldıktan sonra saat 00:30 sularında kalkışını gerçekleştirdi. İskenderiye semalarına gelen uçağın kaptan pilotu kule ile temasa geçerek iniş izni istedi. Ancak hava koşullarının inişe elverişli olmaması nedeniyle uçak rotasını Kahire'ye çevirdi.

Kahire Havalimanı'na sorunsuz bir iniş gerçekleştiren THY uçağı park pozisyonu ararken bazı yolcular ayağa kalkarak valizlerini toparlamaya başladı. Bunun üzerine diğer yolculardan uyarı geldi. Uçak durmadan kalkmamalarını söyleyen yolcular ile uyarılara kulak asmayan yolcular arasında başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

Kaptan pilot durumu derhal havalimanı polisine bildirdi. Uçağa gelen polis, kavga eden yolcuları gözaltına alarak uçaktan indirdi. Diğer yolcular da uçaktan tahliye edilerek İskenderiye'ye otobüsle görürüldü.
THY UÇAĞINDA KAVGA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 6 yıl önce
kesin araptır kavga edenler.. bu adamlarla yan yana oturmaktan bile çekiniyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
emercensy durumda cok kotu sonuclari olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Kabin Memurlarina Allah sabir versin. Her gün tür tür insanlarla ugrasiyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
gercekten iyi fikir.ayni durumla bende cok karsilastim.tahran yolcularida ucak durmadan ayakdalar.bu hareketlerin milliyetlerinden kaynaklandigini dusunuyorum.huzursuzlar.kosuyorlar ama nereye..........ne kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000