17 Ağustos 2015, Pazartesi 13:44:21

THY uçağında ilginç olay

Türk Hava Yolları'nın TK93 sefer sayılı Cidde-İstanbul uçağında bir yolcu peygamber olduğunu söyleyerek kriz çıkardı.
  • ne koklattilar yavrum sana.
  • AL BIR TIMARHANELIK DAHA ...
  • Aslında bu 1A'nın hiç bir özelliği yok. Geçen yıl ESB-IST THY uçuşumda ekonomide yer kalmadiği için mecburen Business bilet aldım 1A'ya oturttular. Arkadaş, önünde bom boş bir duvar. 1 saat duvara karşı uçtum. Hayır yani önümde en az bir koltuk olsa en azından öndekinin ense traşını gördüm diyeceğim ama o da yok. Bom boş duvara bakmaya 415,00 TL para aldılar..
  • Dinimiz mutevazi olmayi ogretir, temiz icten ve mutevazilik, ama etrafimda nutuk atanlarda sadece kibir goruyorum, cogu peygamber gibi davraniyor, yolcu da oyle davransa neolur yani

Türk Hava Yolları'nın TK93 sefer sayılı Cidde-İstanbul uçağında bir yolcu peygamber olduğunu söyleyerek kriz çıkardı.

Cidde-istanbul seferini yapan THY uçağında ilginç bir olay yaşandı. THY uçağına binen Cezayirli bir yolcu kendini peygamber ilan etti. 38 numaralı koltukta oturan yolcu, kabin ekibine kendisinin Hazreti Cebrail ile konuştuğunu ve peygamber olduğunu bu yüzden 1A numaralı koltuğa oturmak istediğini iletti.

Yolcunun bu isteği karşısında oldukça şaşıran THY kabin ekibi bunun mümkün olmadığını söyledi. Yolcunun durumu hakkında kaptana bilgi verildi ve uçağa güvenlik çağrıldı. Cezayirli yolcu uçaktan indirildi ve uçak gecikmeli olarak seferine devam etti. Bu arada Yolcunun bilet işlemleri sırasında normal davranışlar sergilediği öğrenildi.

©AirportHaber

THY uçağında ilginç olay

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (52)

bırrrrsss ~ 3 yıl önce
ne koklattilar yavrum sana.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
AL BIR TIMARHANELIK DAHA ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aslında ~ 3 yıl önce
Aslında bu 1A'nın hiç bir özelliği yok. Geçen yıl ESB-IST THY uçuşumda ekonomide yer kalmadiği için mecburen Business bilet aldım 1A'ya oturttular. Arkadaş, önünde bom boş bir duvar. 1 saat duvara karşı uçtum. Hayır yani önümde en az bir koltuk olsa en azından öndekinin ense traşını gördüm diyeceğim ama o da yok. Bom boş duvara bakmaya 415,00 TL para aldılar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dogru ~ 3 yıl önce
Dinimiz mutevazi olmayi ogretir, temiz icten ve mutevazilik, ama etrafimda nutuk atanlarda sadece kibir goruyorum, cogu peygamber gibi davraniyor, yolcu da oyle davransa neolur yani

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000