12 Aralık 2012, Çarşamba 16:53:01

THY UÇAĞINDA HİDROLİK ARIZA

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Budapeşte seferini yapan yolcu uçağı Budapeşte meydanında hidrolik arıza yapınca seferden çekildi...
  • Hidrolik Atl.Bşk. nın nereden ve ne şekilde geldiği herkes tarafından bilinmektedir. Hatırısayılı kişilerin talimatları ile yapılan atamalar , işbilmeyen kişilerin idaresindeki Atl'yede başarı beklemek çok zor. Çalışan insanlar huzursuz olması , hidrolik pompalarının ömürlerinin dolmadan değiştirilmesi atlanmış olabirmi? Bunun sorumlusu kendi çikarlarına zarar gelmemesi için işibilmeyenleri atayan kişidir.
  • Hidrolik Atl.si özeleştirme veya yandaş şirketle birleştirme adımları varmı?
  • Buralar irlandalıyı geçtik yunanlı dolmuş.
  • Arkadaşım buğün değil,bugün yazacaksın,hazır işsizken kendine bir ilkokul "Türkçe" kitabı alıp "Türkçe" öğrenebilirsin..Her iki lafın arasına fosss sıkıştırmaktan kurtulursun,ufkun genişler,değişik cümleler kurmayı öğrenebilirsin..

Türk Hava Yolları'nın bu sabah İstanbul-Budapeşte seferini sorunsuz olarak yapan TC-JYA kuyruk tescilli Boeing 737 tipi yolcu uçağı Budapeşte meydanına inmesinin ardından hidrolik arızası yaptı.

Kontrolleri yapılan uçağın arızasının giderilmesi için İstanbul'dan parça istendi. Bunun üzerine bu akşam TK 1037 sefer sayılı İstanbul-Budapeşte seferini yapacak olan uçakla parçanın gönderileceği bildirildi. Arıza yapan uçağın ekibi de otele yerleşti. 

Hidrolik arızası nedeniyle Budapeşte'de bekleyen uçağın TSİ 22:00 ile İstanbul'a dönmesi planlanıyordu.

THY UÇAĞINDA HİDROLİK ARIZA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

İY ~ 5 yıl önce
Hidrolik Atl.Bşk. nın nereden ve ne şekilde geldiği herkes tarafından bilinmektedir. Hatırısayılı kişilerin talimatları ile yapılan atamalar , işbilmeyen kişilerin idaresindeki Atl'yede başarı beklemek çok zor. Çalışan insanlar huzursuz olması , hidrolik pompalarının ömürlerinin dolmadan değiştirilmesi atlanmış olabirmi? Bunun sorumlusu kendi çikarlarına zarar gelmemesi için işibilmeyenleri atayan kişidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 5 yıl önce
Hidrolik Atl.si özeleştirme veya yandaş şirketle birleştirme adımları varmı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Buralar irlandalıyı geçtik yunanlı dolmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dc3 e... ~ 5 yıl önce
Arkadaşım buğün değil,bugün yazacaksın,hazır işsizken kendine bir ilkokul "Türkçe" kitabı alıp "Türkçe" öğrenebilirsin..Her iki lafın arasına fosss sıkıştırmaktan kurtulursun,ufkun genişler,değişik cümleler kurmayı öğrenebilirsin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dc3 e... yazana ~ 5 yıl önce
işin gücün yok şimdide dil bilğisine mi kafayı taktın...globally fosss a yabancı kaptanlar daha iyi dil bilğisi dersi veriyorlar ama anlayacak kapasite yok..nato kafa nato mermer...değişij cümleye gerek yok kısaca globally fosss desen tüm dünya tanır onu :)) :)) :))

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000