01 Eylül 2012, Cumartesi 09:09:03

THY UÇAĞINDA HAYATINI KAYBETTİ...

Türk Hava Yolları'nın Hatay-İstanbul seferini yapan yolcu uçağında kalp krizi geçiren bir yolcu hayatını kaybetti...
  • Yolcumuza tüm gerekli müdahale yapılmıştır. Yaşanan bu talihsiz olay hepimizi derinden etkiledi ama gereken tüm çaba hem ekibimiz hem de doktor olan yolcumuz tarafından harcanmistir. Ve lütfen herkes gerçekten uzmanlığı seviyesinde konussun.
  • Yolcu sağlığının önemini, alınabilecek tedbirler konusunda fikir değerlendirilmesinin faydasını es geçip, yazı üslubundan terbiye seviyesi ve bilgisinin düşüklüğü açıkça görülenler olabilir. Hepinize saygı duyuyor, fikrinizi paylaşmıyorum. Umarım herhangi bir kuruluşa ait uçakta uçarken ciddi bir sağlık problemiyle karşılaşmazsınız.
  • Ölüm haberi üzerinden bile hala THY karalamaya çalışılması gerçekten utanç verici.. Uçakta doktor varmış ya daha ötesi var mı? DOK-TOR.. Ya böyle saçma yorumlar yapmayın yada Allah rahmet eylesin deyip geçin.. Komik duruma düşüyosunuz yazık..
  • Gerçekten yorum yapan arkadaşların uçuculuk konusunda bir haber oldugu ortada.. Alınan eğitimler ztn sizlerin tahmin edemediği boyutta gerek yangın a müdahale,gerek rahatsızlanan yolcuya ilkyardım ve dünya çapında geçerli alınan sertifikalar . Doktor anonsu prosedur geregi yapılan bir anonstur yani korkma uçuşta başına birşey gelicek olursa biri yardım eder ! Ben 3 kere hayat kurtardım ya sen ?

Türk Hava Yolları'nın bu sabah TK 2257 sefer sayılı Hatay-İstanbul seferini yapan yolcu uçağında talihsiz bir olay yaşandı. Yolcularını alan THY uçağı sorunsuz bir kalkış gerçekleştirmesinin ardından 78 yaşındaki Alman asıllı bir yolcu göğsünde ağrılar hissederek fenalaştı.

Kalp krizi geçirdiği anlaşılan yolcuya ilk müdahale kabin ekibi ve doktor bir yolcu tarafından yapıldı. Havada yaşam mücadalesi veren 78 yaşındaki Muhammed Rabic adlı yolcu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Atatürk Havalimanı'na inen uçaktan yolcunun cansız bedenini DHMİ Sağlık ekipleri teslim alarak Adli Kurumu'na götürdü.

©AirportHaber Özel

THY UÇAĞINDA HAYATINI KAYBETTİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

ekip ~ 6 yıl önce
Yolcumuza tüm gerekli müdahale yapılmıştır. Yaşanan bu talihsiz olay hepimizi derinden etkiledi ama gereken tüm çaba hem ekibimiz hem de doktor olan yolcumuz tarafından harcanmistir. Ve lütfen herkes gerçekten uzmanlığı seviyesinde konussun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Yolcu sağlığının önemini, alınabilecek tedbirler konusunda fikir değerlendirilmesinin faydasını es geçip, yazı üslubundan terbiye seviyesi ve bilgisinin düşüklüğü açıkça görülenler olabilir. Hepinize saygı duyuyor, fikrinizi paylaşmıyorum. Umarım herhangi bir kuruluşa ait uçakta uçarken ciddi bir sağlık problemiyle karşılaşmazsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Utanç verici.. ~ 6 yıl önce
Ölüm haberi üzerinden bile hala THY karalamaya çalışılması gerçekten utanç verici.. Uçakta doktor varmış ya daha ötesi var mı? DOK-TOR.. Ya böyle saçma yorumlar yapmayın yada Allah rahmet eylesin deyip geçin.. Komik duruma düşüyosunuz yazık..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Gerçekten yorum yapan arkadaşların uçuculuk konusunda bir haber oldugu ortada.. Alınan eğitimler ztn sizlerin tahmin edemediği boyutta gerek yangın a müdahale,gerek rahatsızlanan yolcuya ilkyardım ve dünya çapında geçerli alınan sertifikalar . Doktor anonsu prosedur geregi yapılan bir anonstur yani korkma uçuşta başına birşey gelicek olursa biri yardım eder ! Ben 3 kere hayat kurtardım ya sen ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000