28 Haziran 2017, Çarşamba 09:16:01

THY uçağında fenalık geçirdiler

Kıbrıs’tan İstanbul’a dönen THY uçağında baygınlık geçiren iki gence ilk müdahaleyi Ferhat Göçer yaptı.
  • adam genel cerrah. 6 yıllık bir eğitim tıp fakültesi üzerine. normal şeyler değil. bir f16 bile 2 yılda havalandırılıyor.
  • Erol Köse falan çıkıyormuş dr.
  • Ferhat bey daha öncede izair uçağında hasta bir yolcumuza müdahalede bulunmuştu. Mütevazı ve içten tavırlarıyla hepimizin gönlünü kazanmisti
  • Ferhat bey bir yandan da yolcuları sakinleştirmiş:) crowd control süper

Kıbrıs’tan İstanbul’a dönen THY uçağında baygınlık geçiren iki gence ilk müdahaleyi Ferhat Göçer yaptı. Aynı zamanda cerrah olan Göçer uçak inene kadar gençler hakkında sağlık görevlilerini durumları hakkında bilgilendirdi.

Uçak, İstanbul Atatürk Havaalanı’na inmek için alçalmaya başladığında ise arka kısımdaki yolculardan yükselen çığlık sesleri panik havası yaşattı.

Business Class’ta yolculuk yapan sanatçılar Göçer, Hadise ve Ürek ilk olarak uçakta neler olduğunu anlamaya çalıştı. Daha sonra hostesler ise uçakta anons yaparak, yolcular arasında doktor olup, olmadığını sordu. Sanatçı kimliğinin yanı sıra aynı zamanda cerrah olan Göçer, hemen uçağın arka kısmına koşarak, baygınlık geçiren biri Rus, diğeri Türk iki gence ilk müdahaleyi yaptı. Hosteslerden sağlık çantasını isteyen Göçer, uçak piste iniş yapana kadar da yerde hazır bekleyen sağlık görevlilerine gençlerin durumu hakkında sürekli bilgi akışı sağladı. Göçer ayrıca bir yandan da diğer yolcuları sakinleştirmeye çalıştı. Göçer’in ilk müdahalesinin ardından ambulansa alınan gençlerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. (Kıbrıs Postası)

THY uçağında fenalık geçirdiler

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

atc ~ 1 yıl önce
adam genel cerrah. 6 yıllık bir eğitim tıp fakültesi üzerine. normal şeyler değil. bir f16 bile 2 yılda havalandırılıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Düşünsene ~ 1 yıl önce
Erol Köse falan çıkıyormuş dr.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
izair ~ 1 yıl önce
Ferhat bey daha öncede izair uçağında hasta bir yolcumuza müdahalede bulunmuştu. Mütevazı ve içten tavırlarıyla hepimizin gönlünü kazanmisti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hyhy ~ 1 yıl önce
Ferhat bey bir yandan da yolcuları sakinleştirmiş:) crowd control süper

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000