29 Nisan 2013, Pazartesi 12:58:00

THY UÇAĞINDA DONARAK ÖLDÜ

İstanbul-Bodrum seferini yapan uçağın kargosunda donarak ölen Yorkshire cinsi köpeğin sahibi sosyal medyadan isyan etti: Katil THY...
  • kardesim, hayvancagizi niye zulm ediyorsunuz ki? almayin hiç kopek filan gidin çocuk dogurun, yaninizda yolculuk yapsin.
  • Minicik köpeye ne veriyorsunuz bagaj bölüme?! Kabine alması gerektirdi. Köpek korkudan öldu. Ve pilota haber vermesı gerekiyordu. Yazık olmuş bu garibana...
  • yakıklar olsun sana thy!!! allah sizin belanısı versin. küçücük hayvana bunu nasıl yaparsınız siz duygusuzlar.. birdaha köpekli,köpeksiz asla ama asla sizden uçmam! kendinizi birşey sanıyorsunuz. hayvanı donarak öldürdünüz katiller.
  • Tamamen saygısızlık çerçevesi içerisinde hiç kimseyi umursamadan bildiklerini okuyorlar bu sabah uçağım vardı Terrier cinsi köpegim car 9.6 kilo ve geçen hafta istanbuldan antalyaya gelmemde bir sakınca olmamıştı ancak bugün istanbula dönecektim ve kabul etmediler sadece 1bucuk kilo için. Bagaj kısmına alıcaz dediler hadi yine sustuk onda da çantasını bahane ettiler plastik olması gerekiyormuş bizimkisi normal çanta gibiydi. Başka uçuşlarda problem olmazken thy resmen çok kötü. 1bucuk kilo ya. İptal ettim biletimi. Yazıklar olsun bir daha asla bilet almam kimseye de önermem.

İstanbul-Bodrum seferini yapan uçağının kargosuna köpeğini teslim eden Gökçe Saadet isimli yolcu, Bodrum Havalimanı’nda köpeğin ölüsünü teslim alınca sosyal medyadan THY’ye isyan etti.  'Dün İstanbul’dan canlı teslim aldığınız köpeğimin Bodrum’da ölüsünü verdiniz elime.  Kaptana ikaz edilmemiş havasız dondu orada' diyerek isyanını dile getiren Saadet, 'Köpeğimi kabine almadılar. Alt bölümdeki kargoya verdiler. Pilotun da kargoda köpek olduğundan haberi olmadığı için köpeğim havasızlıktan ve soğuktan donarak öldü. Benim canım yandı başkasının canı yanmasın' ifadelerini kullandı.

THY: İNCELİYORUZ

Türk Hava Yolları ise Yorkshire cinsi köpeğin uçakta öldüğünü doğruladı ve incelemenin sürdüğünü açıkladı. THY’den yapılan açıklamada şöyle denildi: “ 27 Nisan İstanbul-Bodrum uçuşunda, sahibine ulaştırılmak üzere sakinleştirici verilmiş bir şekilde kargo birimimize teslim edilen  ve evcil hayvan taşıma kurallarına uygun taşınan Yorkshire Terrier cinsi küçük dostumuzun hayatını kaybetmesi sebebiyle çok üzgünüz. Aksaklık ve kural ihlalinin olmadığı bu uçuş sırasında yaşanan üzücü olayı titizlikle incelediğimizi ve takip ettiğimizi belirtiriz.”

İşte Gökçe Saadet'in sosyal medyadaki isyanı:

©AirportHaber.com

THY UÇAĞINDA DONARAK ÖLDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (77)

Seigneur ~ 5 ay önce
kardesim, hayvancagizi niye zulm ediyorsunuz ki? almayin hiç kopek filan gidin çocuk dogurun, yaninizda yolculuk yapsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İren ~ 10 ay önce
Minicik köpeye ne veriyorsunuz bagaj bölüme?! Kabine alması gerektirdi. Köpek korkudan öldu. Ve pilota haber vermesı gerekiyordu. Yazık olmuş bu garibana...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ahenk ~ 2 yıl önce
yakıklar olsun sana thy!!! allah sizin belanısı versin. küçücük hayvana bunu nasıl yaparsınız siz duygusuzlar.. birdaha köpekli,köpeksiz asla ama asla sizden uçmam! kendinizi birşey sanıyorsunuz. hayvanı donarak öldürdünüz katiller.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İren ~ 10 ay önce
Çok yazık. Üzgünüm. Ben de üçücam köpekle beraber, ve çok korkuyorum. Çünkü kargo bülümde koyacaklar. Şimdı benim da korkum var. Pilota tabiki bildirmek lyazım, köpeğin olduğunu.
Didem Görmez ~ 3 yıl önce
Tamamen saygısızlık çerçevesi içerisinde hiç kimseyi umursamadan bildiklerini okuyorlar bu sabah uçağım vardı Terrier cinsi köpegim car 9.6 kilo ve geçen hafta istanbuldan antalyaya gelmemde bir sakınca olmamıştı ancak bugün istanbula dönecektim ve kabul etmediler sadece 1bucuk kilo için. Bagaj kısmına alıcaz dediler hadi yine sustuk onda da çantasını bahane ettiler plastik olması gerekiyormuş bizimkisi normal çanta gibiydi. Başka uçuşlarda problem olmazken thy resmen çok kötü. 1bucuk kilo ya. İptal ettim biletimi. Yazıklar olsun bir daha asla bilet almam kimseye de önermem.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000