04 Ocak 2015, Pazar 13:04:32

THY UÇAĞINDA BÜLENT ERSOY KRİZİ!

Türk Hava Yolları'nın dün akşam yapacağı Antalya-İstanbul seferinde Bülent Ersoy krizi yaşandı.
  • O kadar cok fikirler sunulmus hakli haksiz tartismasi yapilmis. Peki ben de bildigini soyleyenlere sormak istiyorum.. bu durum kalkista degilde iniste yasansaydi nasil bi cozum bulucaklardi?? Ucagi mi indirmiceklerdi yoksa koltuguna zorla mi baglicaklardi???
  • Arkadaslar dikatinizi cekerim . Ucak dusuyordiye. Insanlar havada ucmasinlardiye kener takilmiyor. Kemer nicin takiliyor. Iyi ogrenin. Ucak havada iken ucus ennasinda. Turbulansa. Ve ya ani. Bir dalis. Yaparsa. Hava boslugu denen bir olaya Denk gelirse O anda. Kemer takmassan insani. Tavana Carpar bu bir. Ikincisi. Inerken ve tirmanislarda Kemer baglamak sart. Kose yazar. Mesai arkadaslarima. Selam ve sevgiler
  • Demligin burnu nekadar yuksek olursa olsun Bardagin onune Egilmeye makumdur. Sayin bulent hanim. Herhalde anlarsin.
  • Amaaan Bülent hanımın bülent beyliği tutmuş hiç halden anlamıyosunuz yani :)) ne biçim insansınız belliki hormonların akordu bozulmuş :))

Türk Hava Yolları'nın (THY),TK2933 sefer sayılı 21.55'de gerçekleştireceği Antalya-İstanbul seferinde Bülent Ersoy'un kemer takmaması krize neden oldu.

Edinilen bilgilere göre; Antalya Havalimanı'ndan Sabiha Gökçen Havalimanı'na hareket edecek Türk Hava Yolları'nın TC-JFF tescilli Boeing 737-800 tipi uçağına yolcu alımı tamamlandı. 

Kabin memurları ön sırada oturan Bülent Ersoy'a kemerini bağlaması konusunda uyarılarda bulunmaya başladı. Kabin ekibi, Ersoy'un ısrarla kemer takmak istememesi nedeniyle durumu kaptan pilota bildirdi. Bu sırada pist başına ilerleyen uçak, terminale geri döndü. 

Uçağın geri dönmesiyle yolcular da Ersoy ile tartışmaya başladı. Yolcularla da tartışan Ersoy bir yolcuya bağırarak üstüne yürüdü. Yaklaşık bir saat süren tartışmaların ardından yer personelinin de araya girmesiyle ünlü sanatçı kemerini taktı ve Antalya-İstanbul seferi gecikmeli olarak gerçekleşti. Öte yandan Ersoy'un yakın zamanda ameliyat geçirdiği için kemer takmak istemediği öğrenildi. 

TK2933 sefer sayılı uçağın yolcuları ise imza toplayarak Ersoy'dan şikayetçi oldular.

THY UÇAĞINDA BÜLENT ERSOY KRİZİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (115)

merkali.. ~ 3 yıl önce
O kadar cok fikirler sunulmus hakli haksiz tartismasi yapilmis. Peki ben de bildigini soyleyenlere sormak istiyorum.. bu durum kalkista degilde iniste yasansaydi nasil bi cozum bulucaklardi?? Ucagi mi indirmiceklerdi yoksa koltuguna zorla mi baglicaklardi???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Arkadaslar dikatinizi cekerim . Ucak dusuyordiye. Insanlar havada ucmasinlardiye kener takilmiyor. Kemer nicin takiliyor. Iyi ogrenin. Ucak havada iken ucus ennasinda. Turbulansa. Ve ya ani. Bir dalis. Yaparsa. Hava boslugu denen bir olaya Denk gelirse O anda. Kemer takmassan insani. Tavana Carpar bu bir. Ikincisi. Inerken ve tirmanislarda Kemer baglamak sart. Kose yazar. Mesai arkadaslarima. Selam ve sevgiler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Demligin burnu nekadar yuksek olursa olsun Bardagin onune Egilmeye makumdur. Sayin bulent hanim. Herhalde anlarsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Amaaan Bülent hanımın bülent beyliği tutmuş hiç halden anlamıyosunuz yani :)) ne biçim insansınız belliki hormonların akordu bozulmuş :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000