24 Ocak 2016, Pazar 10:18:35

THY uçağında arıza rötarı

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Nevşehir seferini gerçekleştirmesi planlanan yolcu uçağı kalkış öncesi yaşanan teknik arıza nedeniyle rötar yaptı.
  • 1 nisan Izmir ucuslari basliyor Anadolujeten ve Antalya oda geri basliyor Sabiha gokcen simdik de var pegasus var thy de herzaman si gibi 27 mart dan sonra 3 sefer yapacak gunde. Nevsehir Havalimana
  • Herkes makara yapmış ama saat 9:30 ucuşu için 8:30 limanda olupta 1:15 ucak pusback oldu o saate kadar insanların halini anlayın birazda lütfen.üstelik yaşlısı var engellisi var lütfen anlayış.
  • THY JU JF serisinden kurtulmalı
  • sen adamların maaşlarına zam yapmazsan onlar da kontrolleri aksatırlar tabi. bir de herkes pgs'ye geçince adam kalmamış da olabilir!!

Türk Hava Yolları'nın TK 2006 sefer sayılı İstanbul-Nevşehir uçuşunu yapmak üzere hazırlanan yolcu uçağı kalkış öncesi yaşanan teknik arıza nedeniyle rötara girdi.

Tarifeli olarak 09:30'da havalanması planlanan B737-800 tipi uçak, yolcu alımını yaptıktan sonra kaptan pilotun kontrol sırasında teknik bir arıza tespit ettiği öğrenildi.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre, uçağın yapılacak teknik bakım sonrasında sefere devam edip edemeyeceğine karar verilecek.

(Güncellendi) Seferi gerçekleştirecek Boeing 737-800 tipi uçak yapılan kontrollerin ardından seferden çekildi. Yaklaşık 3 saatlik beklemenin ardından yolcular için başka bir uçak tahsis edileceği öğrenildi. Uçak içinde uzun süre bekleyen yolcular duruma tepki gösterdi.

©AirportHaber

THY uçağında arıza rötarı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

1 nisan Nevsehir ~ 2 yıl önce
1 nisan Izmir ucuslari basliyor Anadolujeten ve Antalya oda geri basliyor Sabiha gokcen simdik de var pegasus var thy de herzaman si gibi 27 mart dan sonra 3 sefer yapacak gunde. Nevsehir Havalimana

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nav-maduru ~ 2 yıl önce
Herkes makara yapmış ama saat 9:30 ucuşu için 8:30 limanda olupta 1:15 ucak pusback oldu o saate kadar insanların halini anlayın birazda lütfen.üstelik yaşlısı var engellisi var lütfen anlayış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
necmi ~ 2 yıl önce
THY JU JF serisinden kurtulmalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
JF ~ 2 yıl önce
Serisi Anadolujete geciyor
LÜTFEN ~ 2 yıl önce
ALLAH ASKINA GERÇEKTEN F SERİSİ GİTSİN ARTIK BIKTIK !
thy teknik ~ 2 yıl önce
sen adamların maaşlarına zam yapmazsan onlar da kontrolleri aksatırlar tabi. bir de herkes pgs'ye geçince adam kalmamış da olabilir!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000