16 Temmuz 2015, Perşembe 13:25:18

THY uçağına yine bomba ihbarı

Türk Hava Yolları'nın TK9 sefer sayılı İstanbul-Los Angeles seferini yapacak uçağında bomba yazılı bir not bulundu.
  • hani bbombacı kabindendi?
  • şu mubarek günde bela okudum bunu yapan adi yaratık için. arkasında bu pis yaratığa para veren bir şirket veya devlet olduğuna da eminim. hayır anlamadığım şey, metro kabinlerinde bile dome-camera varken, uçaklarda nasıl olmaz anlamak imkansız. uçak yerdeyken boarding bitimine kadar kayıtta oIsa yeter.
  • Uçaktan en son temizlikçiler çıkar akabindede kabin ekibi security check yapar ,finaldede kabin ekibi notu bulur...Uçuş esnasında ise şakacı , eşşek yolcu daha önce gazete haberlerinde okuduğu gibi gider wc ye notu yazar , bu nottaa gereğinden fazla ciddiye alınır , ondan sonrada rezalet başlar.Yapanın ALLAH bin defa belasını versin bu mübarek günlerde , vatan hainleri kasıtlı olarak yapıyorlar...Bir yerde yakalancaklar kesin ,işte o zaman ibreti alem için öyle bir ceza verilip açıklansınki kimse bu sahte notları yazmaya cesaret edemesin...Bu son not kimsenin günahını almak istemeyiz ama gözen yada temizlik ekibinden gibi duruyor...uçakta yolcu yok , içeri giren çıkan tüm isimler gözende kayıtlı , ekip belli , temizlikçiler belli , hepsinin parmak ve el izleri alındımı şıp diye ortaya çıkacak nasıl olsa , işte o zaman tüm zararı ödetinki bu şerefsize ne olduğunu iyice anlasın....
  • Temizliik personeli olabilir.

Türk Hava Yolları'nın TK9 sefer sayılı İstanbul-Los Angeles seferini yapacak uçağın koridorunda yolcular henüz uçağa alınmadan bomba içerikli bir not bulundu.

TC-JJF tescilli Boeing B777-300ER tipi uçağın güvenli bir alana çekilerek aramasına başlandığı öğrenildi.

Saat 12.45'te kalkacak uçağın bomba notu sebebiyle 15.45'te yapılacağı açıklandı.

(16:56) Bomba notu bulunan uçakta yapılan aramalarda tehlikeli herhangi bir unsura rastlanmazken, uçağın yolcularını alarak kalkışını gerçekleştirdiği öğrenildi.

THY uçağına yine bomba ihbarı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

hakku ~ 3 yıl önce
hani bbombacı kabindendi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
roket ~ 3 yıl önce
şu mubarek günde bela okudum bunu yapan adi yaratık için. arkasında bu pis yaratığa para veren bir şirket veya devlet olduğuna da eminim. hayır anlamadığım şey, metro kabinlerinde bile dome-camera varken, uçaklarda nasıl olmaz anlamak imkansız. uçak yerdeyken boarding bitimine kadar kayıtta oIsa yeter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
temizlik & gözen ~ 3 yıl önce
Uçaktan en son temizlikçiler çıkar akabindede kabin ekibi security check yapar ,finaldede kabin ekibi notu bulur...Uçuş esnasında ise şakacı , eşşek yolcu daha önce gazete haberlerinde okuduğu gibi gider wc ye notu yazar , bu nottaa gereğinden fazla ciddiye alınır , ondan sonrada rezalet başlar.Yapanın ALLAH bin defa belasını versin bu mübarek günlerde , vatan hainleri kasıtlı olarak yapıyorlar...Bir yerde yakalancaklar kesin ,işte o zaman ibreti alem için öyle bir ceza verilip açıklansınki kimse bu sahte notları yazmaya cesaret edemesin...Bu son not kimsenin günahını almak istemeyiz ama gözen yada temizlik ekibinden gibi duruyor...uçakta yolcu yok , içeri giren çıkan tüm isimler gözende kayıtlı , ekip belli , temizlikçiler belli , hepsinin parmak ve el izleri alındımı şıp diye ortaya çıkacak nasıl olsa , işte o zaman tüm zararı ödetinki bu şerefsize ne olduğunu iyice anlasın....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 3 yıl önce
Temizliik personeli olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000