25 Ocak 2013, Cuma 09:50:51

THY UÇAĞINA YILDIRIM ÇARPTI TEK MOTORLA İNDİ

İstanbul'dan havalanıp İzmir'e gitmekte olan THY ait yolcu uçağının motor kısmına yıldırım düştü. İstanbul'dan havalanıp İzmir'e gitmekte olan THY ait yolcu uçağının motor kısmına yıldırım düştü. Sağ motoru alev uçak sorunsuz bir şekilde Adnan Menderes Havaalanı'na iniş yaptı.
  • Flight simulatorde 3000 saat ucusu olan bir sanal pilot olarak yazılanlara çok alındım. herkese büyük geçmiş olsun diyorum. Bu tür bi vaka oyunda hiç basıma gelmedi ama bu CB'ler daha çok can yakacağa benziyor. Pilotları da tebrik ediyorum, inş ceza almazlar.
  • Babam akciger kanseri 4. evre ve tedavisi yok,sadece omrunu Allah ne kadar takdir etmisse o kadar uzatabiliyorlar,beyin cerrahlari bile yuzeysel olarak operasyon yapabiliyor beyine mudahale edemiyor,esas sen nasil cahilsin ki bunlari bilmeden atip tutuyorsun!!Kaldi ki ben weather radar kullanilmali diyen cahillere laf ediyorum ama sen nasil transforme ettiysen icinde o kadarini alip cahilane bir ornek vermisin helal olsun sana!!Arkadaslar elbette dunyada ki butun icatlar bizim yasamimiza ve hayatimiza yardimci olmak icin vardir weather radarin oldugu gibi ama kesinlik iceremez.Butun doktorlar ameliyattan basarili mi cikiyor,teshisi dogru mu koyuyor,evrenin yapisi gunesin yapisini insanoglu yuzbinlerce yil sonra cozdu ama butun kahinatta yasayanlar var oldukca oyle bir gezegeni insa edemez,oraya koyamaz,dunya gunese 1 derece yakin olsa yanariz,1 derece uzak olsa donariz bu kadar muekemmel bir yapiyi insa eden Allah'tan baska kimse yildirim ne zaman nereye dusecek bilemez.Anlayin artik.
  • bu işide Allah'a kitaba bağladınız ya tam bir örümcek kafalı TK calışanı zihniyeti işte
  • Öncelikle o uçağı sağ salim indiren meslektaşlarımı kutluyorum geçmiş olsun. Ben pilotlukta şunu öğrendim ,büyük konuşmayacak ve içinde bulunmadığın olay için ahkam kesmeyecek şöyle yapmalıydılar gibi eleştiride bulunmayacaksın butür vakakalarda, çünkü her vaka kendi içinde herkesin bilmediği tanık olmadığı ayrıntılar barındırır.

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-İzmir seferini yapan TK-2348 sefer sayılı TC-JRI tescilli A321 tipi yolcu uçağı 114 yolcusuyla saat 23.15 sıralarında Atatürk Havalimanı'ndan havalandı.

Yaklaşma sırasında uçağın sağ motoruna yıldırım isabet etti ve uçağın bir motoru alev alırken, uçakta bulunan yolcular arasında büyük panik yaşandı.

Uçak tek motorla saat 00.05'de İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na sorunsuz bir şekilde inişini gerçekleştirdi.

THY UÇAĞINA YILDIRIM ÇARPTI TEK MOTORLA İNDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (92)

Flight sımulator pilotu ~ 5 yıl önce
Flight simulatorde 3000 saat ucusu olan bir sanal pilot olarak yazılanlara çok alındım. herkese büyük geçmiş olsun diyorum. Bu tür bi vaka oyunda hiç basıma gelmedi ama bu CB'ler daha çok can yakacağa benziyor. Pilotları da tebrik ediyorum, inş ceza almazlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cahil kisi diyene!! ~ 5 yıl önce
Babam akciger kanseri 4. evre ve tedavisi yok,sadece omrunu Allah ne kadar takdir etmisse o kadar uzatabiliyorlar,beyin cerrahlari bile yuzeysel olarak operasyon yapabiliyor beyine mudahale edemiyor,esas sen nasil cahilsin ki bunlari bilmeden atip tutuyorsun!!Kaldi ki ben weather radar kullanilmali diyen cahillere laf ediyorum ama sen nasil transforme ettiysen icinde o kadarini alip cahilane bir ornek vermisin helal olsun sana!!Arkadaslar elbette dunyada ki butun icatlar bizim yasamimiza ve hayatimiza yardimci olmak icin vardir weather radarin oldugu gibi ama kesinlik iceremez.Butun doktorlar ameliyattan basarili mi cikiyor,teshisi dogru mu koyuyor,evrenin yapisi gunesin yapisini insanoglu yuzbinlerce yil sonra cozdu ama butun kahinatta yasayanlar var oldukca oyle bir gezegeni insa edemez,oraya koyamaz,dunya gunese 1 derece yakin olsa yanariz,1 derece uzak olsa donariz bu kadar muekemmel bir yapiyi insa eden Allah'tan baska kimse yildirim ne zaman nereye dusecek bilemez.Anlayin artik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK zihniyeti ~ 5 yıl önce
bu işide Allah'a kitaba bağladınız ya tam bir örümcek kafalı TK calışanı zihniyeti işte

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dobra pilot ~ 5 yıl önce
Öncelikle o uçağı sağ salim indiren meslektaşlarımı kutluyorum geçmiş olsun. Ben pilotlukta şunu öğrendim ,büyük konuşmayacak ve içinde bulunmadığın olay için ahkam kesmeyecek şöyle yapmalıydılar gibi eleştiride bulunmayacaksın butür vakakalarda, çünkü her vaka kendi içinde herkesin bilmediği tanık olmadığı ayrıntılar barındırır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000