25 Şubat 2011, Cuma 09:46:55

THY UÇAĞINA PUSH BACK ARACI ÇARPTI

Türk Hava Yolları'nın TK 2806 sefer sayılı Airbus A320 tipi yolcu uçağına Atatürk Havalimanı'nda push back aracı çarptı.
  • haklı'sın kardeş
  • ben farklı bir handling şirketindeyim.ama ahl küçük bir yer insanlar herşeyin detayını hemen biliyor öğreniyor.biz tgsyi şöyle tanıyoruz,günde 1-2 uçağa hizmet vermiş insanlar ahlde 500 uçaklık operasyonunuzu genel müdürlükten koordine etmeye nerden yetişsin hem de işi biliyorum zannedip thy uyguamalarından bihaber olarak.bayram bey bilgi aldığınız kişileri gözden geçirin.kızıl bayan ile genç kaleminiz heryerde sizin imajınız.dışarıdan bakın kendinize sizce nasıl bir imajınız var?
  • TGS ciler nerede ? Üniforma defilelerinde boy boy poz veren, yaptıkları workshopta kameraya el sallayan yönetim nerede ? Demedik mi bu şirket tehlikeli diye. Bu kaçıncı kaza. Yeter artık yeter.
  • Burdaki olay ne yorumlar ne? Yok bilmem 50 bin Euroluklar mış yok bilmem neymiş. Ulan pilotla ne işn var. Burdaki olay başka. Push back te ya araç çarpmış veya pin kırılmış ya da tow bar. Konunun 50 bin Euro ile pilotlukla ne alakası var a be gerizekalı. Niye o yorumu yazıyorsun. Alabiliyorsan git al lisansı sen de pilot ol. Alamıyorsan kıçının üstüne otur.
Türk Hava Yolları'nın TK 2806 İstanbul - Samsun seferini gerçekleştirmesi planlanan TC-JLL kuyruk tescilli A320 tipi "Düzce" uçağına Atatürk Havalimanı'nda push back aracı çarptı.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre, push back sırasında dikmeye zarar vermemesi için kullanılan sheer piminin kırıldığını ve o sırada hareket eden push back aracının ön dikmeye ve gövdeye zarar verdiği belirtildi.

Hidroliği boşalan A320 tipi yolcu uçağının bakıma alındığı, uçakta ünlü müzik grubu Gripin ve sanatçı Hamdi Alkan'ın da aralarında bulunduğu 110 kişinin Türk Hava Yolları'na ait TC-JPB kuyruk tescilli A320 tipi "Rize" isimli uçakla Samsun'a gönderildiği belirtildi.

©AirportHaber.com ÖZEL


THY UÇAĞINA PUSH BACK ARACI ÇARPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (52)

kaptan ~ 6 ay önce
haklı'sın kardeş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ben farklı bir handling şirketindeyim.ama ahl küçük bir yer insanlar herşeyin detayını hemen biliyor öğreniyor.biz tgsyi şöyle tanıyoruz,günde 1-2 uçağa hizmet vermiş insanlar ahlde 500 uçaklık operasyonunuzu genel müdürlükten koordine etmeye nerden yetişsin hem de işi biliyorum zannedip thy uyguamalarından bihaber olarak.bayram bey bilgi aldığınız kişileri gözden geçirin.kızıl bayan ile genç kaleminiz heryerde sizin imajınız.dışarıdan bakın kendinize sizce nasıl bir imajınız var?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
TGS ciler nerede ? Üniforma defilelerinde boy boy poz veren, yaptıkları workshopta kameraya el sallayan yönetim nerede ? Demedik mi bu şirket tehlikeli diye. Bu kaçıncı kaza. Yeter artık yeter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Burdaki olay ne yorumlar ne? Yok bilmem 50 bin Euroluklar mış yok bilmem neymiş. Ulan pilotla ne işn var. Burdaki olay başka. Push back te ya araç çarpmış veya pin kırılmış ya da tow bar. Konunun 50 bin Euro ile pilotlukla ne alakası var a be gerizekalı. Niye o yorumu yazıyorsun. Alabiliyorsan git al lisansı sen de pilot ol. Alamıyorsan kıçının üstüne otur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000