20 Ağustos 2014, Çarşamba 22:29:37

THY UÇAĞINA 'KUŞ' ENGELİ

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul-Nairobi seferini yapan uçağı Atatürk Havalimanı'ndan havalandıktan kısa bir süre sonra kuş sürüsüne girdi. Uçak AHL'ye geri döndü...
  • Bilal kaptanım çok geçmiş olsun,elleriniz dert görmesin.Saygılarımla
  • LAX'da oldugu gibi keskin nişancı koysalar belli köşelere 7/24?
  • Bu kus surulerının bır onlemı yok mu acaba sureklı uçakların kus sürüsüne gırdıgı haberı gelıyor ozellıkle de ahl de acaba jeopolitik konumundan dolayı mı bılen varsa cvb bını beklerım saygılar..
  • Yahu şu, uçağa kuş çarptı denmesi bana çok mantıksız geliyor. Hangi kuş gidip bir uçağa çarpıp da öleyim der ki? Belli ki uçak kuşlara çarpmış.

İstanbul-Nairobi seferini yapan Türk Hava Yolları'na (THY) ait uçak, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan kalktıktan kısa bir süre sonra kuş sürüsüne girdi.

Atatürk Havalimanı'ndan 18.20'de havalanan, TC-JHT tescilli Boeing 737-800 tipi yolcu uçağı, kuş sürüsüne girdikten sonra Atatürk Havalimanı kulesi ile irtibata geçerek geri döneceğini bildirdi.

Sorunsuz bir şekilde havalimanına iniş yapan uçak, bakıma alınırken 84 Nairobi yolcusu ise başka bir uçakla sefere devam etti.

Yapılan incelemelerde uçağın burnunda ve motor panellerinde arıza olduğu kaydedildi.

THY UÇAĞINA 'KUŞ' ENGELİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

akademi ~ 4 yıl önce
Bilal kaptanım çok geçmiş olsun,elleriniz dert görmesin.Saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
LAX'da oldugu gibi keskin nişancı koysalar belli köşelere 7/24?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ferudun ~ 4 yıl önce
Bu kus surulerının bır onlemı yok mu acaba sureklı uçakların kus sürüsüne gırdıgı haberı gelıyor ozellıkle de ahl de acaba jeopolitik konumundan dolayı mı bılen varsa cvb bını beklerım saygılar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hoşgörü Elçisi ~ 4 yıl önce
Yahu şu, uçağa kuş çarptı denmesi bana çok mantıksız geliyor. Hangi kuş gidip bir uçağa çarpıp da öleyim der ki? Belli ki uçak kuşlara çarpmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000