07 Şubat 2015, Cumartesi 00:16:13

THY UÇAĞINA 'KARTAL' ÇARPTI

Türk Hava Yolları'nın Cidde-Erzincan uçağı, Erzincan Havalimanı'na inişe geçtiği sırada kartal çarptı.
  • Yalan yanlis degil. Sen sirketin Zararina calisiyorsun Halkimizi Dogru Bilgilendiriyorum .sayin arkadas. Halkin Emniyetinden daha cok once kendimi dusunurum. Tekrarliyorum dunyada En genc filo THY. De dir. Rabime sukurler olsun. Rabimiz. Sirketimize. Zeval vermesin. Yanlis anlasilma. Olmasin. Ben. Emekliyim. Su anda calismiyoru
  • Kartallar. 15. Tane. Imis. Ucak. Katallarin arasina dalinca bir tanesi tam radoma isabet etmis. Digerleri yanlarda siyirmis kurtulmuslar. Kutulanlar cok uyanikmis .
  • Ben neden yalan. Soyluyorum Gene diyorum. Ucaklarimiz hepside Fabrika (. O. ). Kilo metre. Olarak aliyoruz . Su anda. On seneyi. Gecmis. 3 tane. Air bus. 340. Var butun duyada Ki. Hava sirketlerin elinde 35. Senelik ucaklar var Mesela. Dunyada diyebilirim. En yeni ucak filosuna sahip. THY. Dir. Ben bu sikete. 33. Senemi vermisim. Ben bilmesem sen hic bilemesin. Kusura Bak.
  • Ben o ucusta degildim

Türk Hava Yolları'nın TK5259 sefer sayılı Cidde-Erzincan seferini gerçekleştiren uçağı talihsiz bir olay yaşadı.

Cidde'den umre yolcularını Erzincan'a getirecek TC-JHA tescilli Boeing B737-800 tipi uçak, Erzincan Havalimanı'na inmek için alçalmaya başladı.

Erzincan Havalimanı'na ineceği sırada uçağın burnuna kartal çarptı. Yaşanan olay sonrasında uçağın radomunda çöküntü meydana geldi.

Uçağın bakımı için İstanbul'dan parça gönderildiği öğrenildi.©AirportHaber ÖZEL

THY UÇAĞINA 'KARTAL' ÇARPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (46)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yalan yanlis degil. Sen sirketin Zararina calisiyorsun Halkimizi Dogru Bilgilendiriyorum .sayin arkadas. Halkin Emniyetinden daha cok once kendimi dusunurum. Tekrarliyorum dunyada En genc filo THY. De dir. Rabime sukurler olsun. Rabimiz. Sirketimize. Zeval vermesin. Yanlis anlasilma. Olmasin. Ben. Emekliyim. Su anda calismiyoru

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Kartallar. 15. Tane. Imis. Ucak. Katallarin arasina dalinca bir tanesi tam radoma isabet etmis. Digerleri yanlarda siyirmis kurtulmuslar. Kutulanlar cok uyanikmis .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ben neden yalan. Soyluyorum Gene diyorum. Ucaklarimiz hepside Fabrika (. O. ). Kilo metre. Olarak aliyoruz . Su anda. On seneyi. Gecmis. 3 tane. Air bus. 340. Var butun duyada Ki. Hava sirketlerin elinde 35. Senelik ucaklar var Mesela. Dunyada diyebilirim. En yeni ucak filosuna sahip. THY. Dir. Ben bu sikete. 33. Senemi vermisim. Ben bilmesem sen hic bilemesin. Kusura Bak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tk ~ 3 yıl önce
Ben o ucusta degildim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000