19 Ekim 2015, Pazartesi 15:49:59

THY uçağına fare girdi

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Frankfurt seferini yapacak uçağının kabinindeki fare paniğe neden oldu. Uçak seferden çekildi, yolcular bir başka uçakla Frankfurt’a gönderildi.
  • aman ne büyük haber.....Atatürk hava limanı koşullarına bakılacak olursa çok normal....t.h.y. ne yapsın.....
  • evet tahmin edeceginiz uzere bir paralel oyunuyla karsi karsiyayiz. Zaten ucakta almanyaya gidiyormus. Yani Merkel ablalari da bu ise destek vermis:)) Aranizda yazdiklarima gulenler olabilir ama bu sozu ben degil Birisi soylese bir suru insan inanirdi. Kim bilir belki de soyler ve siz de bugun guldugunuze inani verirsiniz!?
  • Lufthansa ucaklarinda yilan örümceklerde cikiyor ne var bunda simdi abartilacak THY yi suclayin kötüleyin bu yaptiginiz adiliktir
  • eee normaldir globally fosss nede olsa..su ayğırı olmadığına dua edin :))

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Frankfurt seferini yapacak uçağının kabinindeki fare paniğe neden oldu. Uçak seferden çekildi, yolcular bir başka uçakla Frankfurt’a gönderildi.

THY’nin bu sabah İstanbul-Frankfurt seferini yapacak TK1587 sefer sayılı uçağında fare paniği yaşandı. Airporthaber’e gelen bilgilere göre ilginç olay şöyle yaşandı. THY’ye ait Airbus 330 sefer sayılı uçak 217 yolcusunu alarak Atatürk Havalimanı’ndan kalkış için hazırlıklarını yapmaya başladı. Bu sırada uçağın kabininde bir fare olduğu fark edildi. Yolcular ve kabin ekibi, kabindeki fareyi fark edince kısa süreli panik yaşadı.

Yolcular uçaktan indirilerek terminale alındı. THY uçağı ise bakım için hangara çekilirken farenin bir önceki seferde uçağa girmiş olabileceği belirtildi.

SİNCAP DA GİRMİŞTİ

2004 yılında Roma'dan THY'ye ait Aydın uçağı ile Pekin'e taşınırken kafesleri iyi kapatılmadığı için çok sayıda sincap uçağın içine dağılmıştı. Uçağın elektronik sistemlerini kemirmesi ihtimali sebebiple uçak teknik hangarda ilaçlandıktan sonra bütün sistemleri detaylı kontrolden geçirilmiş, bütün bunlar THY’ye o dönem bir milyon dolara mal olmuştu.

©AirportHaber

THY uçağına fare girdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

crew12 ~ 3 yıl önce
aman ne büyük haber.....Atatürk hava limanı koşullarına bakılacak olursa çok normal....t.h.y. ne yapsın.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
papalel sincap ~ 3 yıl önce
evet tahmin edeceginiz uzere bir paralel oyunuyla karsi karsiyayiz. Zaten ucakta almanyaya gidiyormus. Yani Merkel ablalari da bu ise destek vermis:)) Aranizda yazdiklarima gulenler olabilir ama bu sozu ben degil Birisi soylese bir suru insan inanirdi. Kim bilir belki de soyler ve siz de bugun guldugunuze inani verirsiniz!?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LH CREW ~ 3 yıl önce
Lufthansa ucaklarinda yilan örümceklerde cikiyor ne var bunda simdi abartilacak THY yi suclayin kötüleyin bu yaptiginiz adiliktir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
elestiri ~ 3 yıl önce
Dozunda elestiri iyidir. Her sirkette olmasi cok normal oldugunu gostermez. Hataya hata diyemezsek ilerleme saglayamayiz. Neden oldugu arastirilmali ve tedbir alinmali. Bunu yapanlar saygin sirket olur. Yoksa zaten heryerde oluyor diyenler degil.
Dc-3 ~ 3 yıl önce
eee normaldir globally fosss nede olsa..su ayğırı olmadığına dua edin :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
x10 ~ 3 yıl önce
ermeni uşağı detected

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000