05 Aralık 2012, Çarşamba 08:59:19

THY UÇAĞINA BOMBA İHBARI (GÜNCELLENDİ)

Türk Hava Yolları'na ait yolcu uçağına bomba ihbarı yapıldı. Uçakta arama yapılıyor...
  • telefon sapiklari genellikle kufur duymak icin telefola taciz ederler; bilmem anlatabildim mi. Eger siz kufrederseniz rahatlar. arada bir benzerlik var mi sizce? En iyisi hic yazdiklarina cevap vermemek.Telefon sapiklari icin de en iyi onlem telefonu hic ses cikarmadan kapatmaktir. Onlari cildirtir
  • Uçağın adı "ELAZIĞ" mıydı?
  • bu asılsız bomba ihbarını yapanı asacaksın ki millete örnek olsun bir daha hiçkimse asılsız ihbar yapamaz rezillik uçak seferden çekiliyor kontroller bir sürü polis uzman bomba ekibi fuzuli iş çıkartıyor yolcular gidecekleri yere geç gidiyorlar havayolu şirketi seferini geç yapacak reziilik..bu asılsız bomba ihbarını amerika da yapsa bir kişi veya israil havalanında acaba ne ceza alır sorarım size ama türkiyede demokrasi var insan hakkı yolcuların hakkı ne olacak havayolu şirketinin hakkını kim koruyacak zararını geç kalkıştan dolayı bagajlar tek tek kontrol edilecek..herkes kurallara uyacak asılsız bombam ihbarını yapan ve yapanlar en ağır cezayı almalılar..
  • Sevgili airporthaber yorumculari globally foss'un egosunu tatmin edebileceği ve ilgi çekebileceği tek yer burası olduğundan lütfen yorum yapıp prim vermeyin. Hiç yokmuş gibi davranın :)

Türk Hava Yolları uçağına bomba ihbarı yapıldı. 111 yolcu bulunan Boeing 737-800 tipi TC-JFU kuyruk tescilli uçak, Atatürk Havalimanı'nda Kargo Terminali yakınlarında boş bir alana çekildi. Emniyet görevlileri şu sıralarda uçakta arama yapıyor.

Güncelleme 09:20...

Bomba ihbarı yapılan TK-269 sefer sayılı İstanbul-Kişinev uçağında bulunan yolcular uçaktan indirildi ve geniş çaplı arama başlatıldı.

07:40'ta kalkması planlanan uçakla ilgili bomba ihbarı yapanan kişinin polis tarafından tespit edildiği ve ısrarla uçakta bomba bulunduğunu ifade ettiği  öğrenildi.

Güncelleme 09:30...

Devlet Hava Meydanları itfaiyesi ve ambülansları da uçak altına geldikten sonra özel eğitimli polisler uçağın içine girdi. Bu sırada emniyet güçlerine başvuran ve adının A.A. olduğu bildirilen bir şahıs bomba ihbarını kendisinin yaptığını itiraf etti. Gözaltına alınan A.A. itirafında İstanbul’dan Kişinev’e giden yolculardan birisinin kendisini dolandırdığı ve kaçtığı için uçağa bomba ihbarı yaptığını söylediği öğrenildi. Gözaltına alınan A.A.’nın bu itirafı üzerine uçakta bulunduğunu idda ettiği şahıs arandı ancak böyle bir kimseye rastlanılmadığı polis tarafından bildirildi.

Bu arada uçakta bulunan yolcular güvenli bir bölgeye alındı ve uçakta emniyet güçleri tarafından özel bir aramadan geçirildi. İhbarın asılsız olduğu anlaşıldı. Tekrar yolcusunu alan uçak saat 11.15’te Kişinev’e hareket edecek.

©AirportHaber.com

THY UÇAĞINA BOMBA İHBARI (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

herkesin dikkatine: globally foss cu icin ~ 5 yıl önce
telefon sapiklari genellikle kufur duymak icin telefola taciz ederler; bilmem anlatabildim mi. Eger siz kufrederseniz rahatlar. arada bir benzerlik var mi sizce? En iyisi hic yazdiklarina cevap vermemek.Telefon sapiklari icin de en iyi onlem telefonu hic ses cikarmadan kapatmaktir. Onlari cildirtir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC-JFU ~ 5 yıl önce
Uçağın adı "ELAZIĞ" mıydı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 5 yıl önce
bu asılsız bomba ihbarını yapanı asacaksın ki millete örnek olsun bir daha hiçkimse asılsız ihbar yapamaz rezillik uçak seferden çekiliyor kontroller bir sürü polis uzman bomba ekibi fuzuli iş çıkartıyor yolcular gidecekleri yere geç gidiyorlar havayolu şirketi seferini geç yapacak reziilik..bu asılsız bomba ihbarını amerika da yapsa bir kişi veya israil havalanında acaba ne ceza alır sorarım size ama türkiyede demokrasi var insan hakkı yolcuların hakkı ne olacak havayolu şirketinin hakkını kim koruyacak zararını geç kalkıştan dolayı bagajlar tek tek kontrol edilecek..herkes kurallara uyacak asılsız bombam ihbarını yapan ve yapanlar en ağır cezayı almalılar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
sadece kendisini asmak yetmez, birinci derece akrabalarını da asmak lazım. hatta o aradığı telefon hizmet sağlayıcılarını da asmak lazım. yardır...
hamburg/tolga ~ 5 yıl önce
yasalarda bu gibi duurmlar için düzenlemeler yapılmalı.bir sürü maddiyat ve bir sürü insanın gecikmesi demek maddiyatında üzerinde bir duurm.o uçakta işadamları,çalışanlar işine yatişecek olan insanlar var.saatlerdir havalimamnında bekleyen insanlar var.bir deli kuyuya bir taş atıyor kırk akıllı çıkaramıyor duurmu.bence bu aslılsız ihbarlarla ilgili acil düzenleme yapılmalı
GİYOTİN ~ 5 yıl önce
Sevgili airporthaber yorumculari globally foss'un egosunu tatmin edebileceği ve ilgi çekebileceği tek yer burası olduğundan lütfen yorum yapıp prim vermeyin. Hiç yokmuş gibi davranın :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000