11 Mayıs 2016, Çarşamba 12:06:11

THY uçağına bomba ihbarı

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Riga seferini yapan uçağına bomba ihbarı yapıldı.
  • lanet olası saçma havacılık kuralları! nolcak adam eğlenmek istemişş??? hemen yolcuları madur edin!! uçurun gitsin ya!!!
  • Çocuğun beyninin gelişme döneminde kalsiyum ve fosfor ihtiva eden besinlerden yeteri kadar tüketmemesi neticesinde olan vahim bir olay. Anne-babalara sesleniyorum, en az haftada bir balık yedirin çocuğunuza. Cipslerden, şekerlemelerden ve gazlı içeceklerden olabildiği kadar uzak tutun. Aksi halde -Allah korusun- ileride kendi yavrumuzun da bu şekilde saçma bir haberini ve hakkında yapılan yorumları okuyup üzülebiliriz.
  • Cezası ne olacak ondan haber verin.
  • Daha öncede yazmıştım, bu tür durumlarda tüm gecikme masrafları, fazla mesai, fazladan harcanan tüm yakıt vs sahte ihbarcıya ceza olarak kesilmelidir. Öder ödeyemez onun sorunudur. Milleti uğraştırıyorsa, kendiside biraz uğraşsın dursun. Gerçek adalet budur.

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Riga seferini yapan uçağı, yapılan bomba ihbarı üzerine güvenli bölgeye çekildi.

Yapılan aramada bomba izine rastlanmazken, ihbarı yapan kişinin uçağı kaçıran bir yolcu olduğu belirlendi. THY'nn TK 1757 sefer sayılı İstanbul-Riga seferini yapan uçak Atatürk Havalimanı'ndan kalkmak üzere hazırlıklarını yaparken, uçakta bomba olduğu şeklinde bir ihbar geldi. Bunun üzerine uçak güvenli bölgeye çekilerek, uçakta arama yapıldı.

Yapılan aramalarda bomba izine rastlanmazken, kontuara gelen D. isimli yolcu uçağa geç kaldığı için bomba ihbarını kendisinin yaptığını söyledi. Yolcular başka bir uçakla Riga'ya gönderilirken, asılsız bomba ihbarını yapan yolcu gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

THY uçağına bomba ihbarı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

lol ~ 2 yıl önce
lanet olası saçma havacılık kuralları! nolcak adam eğlenmek istemişş??? hemen yolcuları madur edin!! uçurun gitsin ya!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 2 yıl önce
Çocuğun beyninin gelişme döneminde kalsiyum ve fosfor ihtiva eden besinlerden yeteri kadar tüketmemesi neticesinde olan vahim bir olay. Anne-babalara sesleniyorum, en az haftada bir balık yedirin çocuğunuza. Cipslerden, şekerlemelerden ve gazlı içeceklerden olabildiği kadar uzak tutun. Aksi halde -Allah korusun- ileride kendi yavrumuzun da bu şekilde saçma bir haberini ve hakkında yapılan yorumları okuyup üzülebiliriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dodge ~ 2 yıl önce
herkesin ekmek yedigi yerde sakin balik falan vermeyin cocugunuza.. yoksa akilli olur hayati boyunca neden niye diye sorar.. verin ekmegi gavur almanlar ucuncu havalimanina karsi cikiyor, havuzsa havuz,calisyorsa benden caliyor sana ne desin.. millete uysun.. durust,adil, caliskan olan zorlaniyor bu memlekette
✈️ ~ 2 yıl önce
Cezası ne olacak ondan haber verin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kamu adaleti ~ 2 yıl önce
Daha öncede yazmıştım, bu tür durumlarda tüm gecikme masrafları, fazla mesai, fazladan harcanan tüm yakıt vs sahte ihbarcıya ceza olarak kesilmelidir. Öder ödeyemez onun sorunudur. Milleti uğraştırıyorsa, kendiside biraz uğraşsın dursun. Gerçek adalet budur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000