23 Temmuz 2015, Perşembe 00:59:56

THY uçağına bir 'bomba notu' daha

Türk Hava Yolları'nın Tallinn-İstanbul seferini gerçekleştiren uçağında bomba yazılı kağıt bulundu.
  • Siz uçuş elemanlarını tatmin etmezseniz, bu şartlarda çalıştırmaya devam eder baskı uygularsanız, kabin ekibi de bu şekilde karşılık verir. Bu tip olayları kabin ekibinin yapmış olması ihtimali yüksek ve bu çalışanlar arasında yayılırsa yandı TK.
  • Beter olun
  • bu is bir iki kisinin isi degil ve maalesef daha da devami gelecek gibi gozukuyor...
  • Temel ve ilker bey tüm calısanlarının sosyal medyadan yaptıklarını takip etmeli ve gormeli havacılık sektorunde nasıl personel çalıstırdıklarını! Gecenlerde o sendika müdürü pala bıyık demişti ya her gorusten insan bize üye teror sempatizanı da dahil diye!!! Acil acil acil!!!

Türk Hava Yolları'nın dün TK1422 sefer sayısı ile gerçekleştirdiği Tallinn-İstanbul seferinde yine bir not krizi yaşandı.

Estonya'nın başkenti Tallinn'den havalanarak İstanbul'a gelen TC-JLP tescilli Airbus A319 tipi uçak Atatürk Havalimanı'na akşam 19.30 sularında sorunsuz bir iniş gerçekleştirdi.

Yolcular uçaktan indirildikten sonra yapılan temizlik sırasında üzerinde bomba yazılı bir not bulundu. Bunun üzerine THY uçağı güvenli bir alana çekilerek uçakta bomba araması yapıldı.

Yapılan araştırmalar sonucunda herhangi bir bomba izine rastlanmazken, ihbarın asılsız olduğu anlaşıldı. Uçak daha sonra gerçekleştireceği İstanbul-Adana seferinden çekildi ve yolcular TC-JLY tescilli başka bir A319 tipi uçakla Adana'ya gönderildi.

Polis, bir önceki seferde bomba ihbarı notu bulunan koltukta oturan 17 yaşındaki bir genci gözaltına aldı.

©AirportHaber

THY uçağına bir 'bomba notu' daha

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Eyvah ~ 3 yıl önce
Siz uçuş elemanlarını tatmin etmezseniz, bu şartlarda çalıştırmaya devam eder baskı uygularsanız, kabin ekibi de bu şekilde karşılık verir. Bu tip olayları kabin ekibinin yapmış olması ihtimali yüksek ve bu çalışanlar arasında yayılırsa yandı TK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saçmalama ~ 3 yıl önce
Be alakası var kabin kokpitle? Biz böyle birşeyi nasıl yapabiliriz?Bunun olmaması için dua eden bizler,böyle birleye kalkışacağız öyle mi? İnsan israfısın.bunu hiç bir çalışan yapmaz.Tek sorumlu yolcudur!!!
Sayın editör ~ 3 yıl önce
Siz bu tür haberleri yaptıkça bu olaylar bitmeyecektir. Resmen adamların reklamını yapıyorsunuz. Onlar da muhtemelen arkalarına yaslanıp bu haberleri okuyup eğleniyorlardır.Bir müddet bu haberler hiç medyada görülmesin,bakın bir daha 'not yazılı'saçma sapan olaylar oluyor mu ..
EYVAHH ~ 3 yıl önce
SACMA SAPAN YORUM YAPMAYIN . CALISAN YAPMIS ISTE NEYI INKAR EDIYON İSRAFCI INSAN SOZUM SANA :)
Xxx ~ 3 yıl önce
Beter olun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zor ~ 3 yıl önce
bu is bir iki kisinin isi degil ve maalesef daha da devami gelecek gibi gozukuyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy ye ~ 3 yıl önce
Temel ve ilker bey tüm calısanlarının sosyal medyadan yaptıklarını takip etmeli ve gormeli havacılık sektorunde nasıl personel çalıstırdıklarını! Gecenlerde o sendika müdürü pala bıyık demişti ya her gorusten insan bize üye teror sempatizanı da dahil diye!!! Acil acil acil!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000