12 Aralık 2009, Cumartesi 14:40:56

THY UÇAĞI URFA'YA İNEMEDİ

Gaziantep ve çevresinde etkili olan yoğun sis, hava ve kara ulaşımını olumsuz yönde etkiliyor. Gaziantep'e inecek uçaklar Adana'ya yönlendiriliyor.
  • dünyanın hiçbir ülkesinde böyle saygısız insanlar bulunmaz.uçak sizten inemiyosa söylenmez sisten kalkamıyosa söylenmez.bi dünya gezin görün.benim zaten indirenle kaldıranla bi işim olmaz.burda tek sorun cehalet.ne nankör bi millet olmuşuz biz.cahil olmak boş konuşma hakkı vermez.bu haberlerde bu siteye yakışmıyor zaten.
  • evet arkadaşım geliyoruz sen canını sıkma her türlü indirir kaldırırız.thy bizi eğitiyor havaş imkanları sunuyor.e artık herkes yerini bilecek.sis kar dolu bize vızz gelir ;)
  • tgs geliyor arkadaşlar onlar hem kaldırır hem ındırır

Gaziantep ve çevresinde 2 gündür etkisini gösteren ve sabah saatlerinde de kent merkezinin büyük bölümünü kaplayan yoğun sis, hayatı olumsuz yönde etkiliyor. Kent merkezinde de etkili olan yoğun sis sebebiyle görüş mesafesi yer yer 20 metreye kadar düştü. Yoğun sis nedeniyle zorlanan araç sürücüleri sis lambalarını açarak trafikte ilerlemeye çalışıyor.

Trafik akışının yoğun olduğu bölgelerde araçlar güçlükle ilerlerken, trafik polisleri sürücüleri sık sık uyarıyor. Yapılan bütün uyarılara rağmen yoğun sis sebebiyle küçük çaplı maddi hasarlı trafik kazalarının meydana geldiği öğrenildi.

Hava ulaşımını da etkileyen sis nedeniyle İstanbul-Gaziantep seferini yapan Türk Hava Yolları'na ait TK 680 sefer sayılı uçak yoğun sis nedeniyle Gaziantep Havaalanına iniş yapamayınca Adana Şakirpaşa Havaalanına yönlen dirildi. Yine İstanbul'dan havalanan Onur Air'a ait 8Q042 sefer sayılı uçak, yoğun sis nedeniyle Adana Şakirpaşa Havaalanına yönlendirildi.

Gün boyunca bölgede seferlerin hava muhalefetine göre düzenleneceği bildirildi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, bugün Gaziantep'te, havanın çok bulutlu ve aralıklı yağmurlu geçeceği öğrenildi. Sisle birlikte etkili olan yağışların, kent genelinde akşam saatlerinde kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.

Bu arada İstanbul-Şanlıurfa seferini yapan Türk Hava Yolları (THY) uçağı da, Şanlıurfa'daki yoğun sis nedeniyle Diyarbakır Havaalanına indi.

THY'nin TK-766 sefer sayılı İstanbul-Şanlıurfa uçağı, Şanlıurfa'daki sis nedeniyle bir süre rötar yaptı.

Söz konusu uçak, 200 metreye düşen görüş mesafesinin açılmaması üzerine Diyarbakır Havaalanına indi.

THY UÇAĞI URFA'YA İNEMEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 8 yıl önce
dünyanın hiçbir ülkesinde böyle saygısız insanlar bulunmaz.uçak sizten inemiyosa söylenmez sisten kalkamıyosa söylenmez.bi dünya gezin görün.benim zaten indirenle kaldıranla bi işim olmaz.burda tek sorun cehalet.ne nankör bi millet olmuşuz biz.cahil olmak boş konuşma hakkı vermez.bu haberlerde bu siteye yakışmıyor zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
evet arkadaşım geliyoruz sen canını sıkma her türlü indirir kaldırırız.thy bizi eğitiyor havaş imkanları sunuyor.e artık herkes yerini bilecek.sis kar dolu bize vızz gelir ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
tgs geliyor arkadaşlar onlar hem kaldırır hem ındırır

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000