25 Nisan 2012, Çarşamba 14:24:52

THY UÇAĞI TÜRBÜLANSA GİRDİ

Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyeti taşıyan uçak, türbülansa girdi.
  • Türbülans bütün uçakların karşı karşıya geldiği bir durumdur,fakat THY türbülansıyla bile haber konusu olabilen büyük bir şirkettir,bunu ben anlatmayayım sana şimdi :))) Geçmiş olsun deyip geçemiyorsunuz di mi..Thy'nin bir uçağı düştüğünde " Düşer tabi ne de olsa Thy" derken içindeki yolcu ve ekibe üzülmek,dua etmek aklınızdan geçmez ama..Allah ıslah etsin sizi.. Bangkok' sevgiler..
  • Ucak turbulansa giriyor.Bunun kazmanin biri Tayyip erdogan yapmistir diyor.Espri yaptiysan berbatti bunda gercekcilik payi ariyorsan avucunu yala.Boyle bir teknoloji kisi veya kisilerin elinde olsaydi havada ucan bir ucak kalmazdi.
  • thy uçağı değildi FREEBİRD AİRLİNES uçağı ile yol aldı dün kemal kılıçdaroğlu...madem haber yapılıyor LÜTFEN doğru haber yapalım... saygılar
  • RECEP TAYYIP ERDOGAN BASBAKANIMIZIN ISI VARDIR BU ISTE YOK UCAK NIYE FURDUK YERE TÖRBÜLANSA GIRSIN AKP AJANLARI YAPTI
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet, Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'ya giderken havada panik yaşadı.

Çok sayıda gazetecinin de eşlik ettiği gezide özel uçak, bir ara türbülansa girdi.

Şiddetli türbülansa girmesi sonucu uçak bir anda sallanmaya başladı. Seyahat edenler arasında çığlık atanlar da oldu. O sırada gazetelerin Ankara temsilcileriyle sohbet eden Kılıçdaroğlu da söyleşisini yarıda kesmek zorunda kaldı.

Bir süre devam eden türbülansın ardından uçaktaki sarsıntı sona erdi. Korkulu anların yaşanmasına sebep olan türbülans sonrası gazetecilerin yanına gelen Kılıçdaroğlu, korkulacak bir durumun olmadığını ifade etti. Kılıçdaroğlu, "Korkmayın en güvenilir araç uçaktır. İki kanat bir araya gelse de uçak düşmez. Herhalde uçak yere iniş yapıyor" diyerek gazetecilere espri yaptı.

(Zaman)
THY UÇAĞI TÜRBÜLANSA GİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 6 yıl önce
Türbülans bütün uçakların karşı karşıya geldiği bir durumdur,fakat THY türbülansıyla bile haber konusu olabilen büyük bir şirkettir,bunu ben anlatmayayım sana şimdi :))) Geçmiş olsun deyip geçemiyorsunuz di mi..Thy'nin bir uçağı düştüğünde " Düşer tabi ne de olsa Thy" derken içindeki yolcu ve ekibe üzülmek,dua etmek aklınızdan geçmez ama..Allah ıslah etsin sizi.. Bangkok' sevgiler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ucak turbulansa giriyor.Bunun kazmanin biri Tayyip erdogan yapmistir diyor.Espri yaptiysan berbatti bunda gercekcilik payi ariyorsan avucunu yala.Boyle bir teknoloji kisi veya kisilerin elinde olsaydi havada ucan bir ucak kalmazdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
thy uçağı değildi FREEBİRD AİRLİNES uçağı ile yol aldı dün kemal kılıçdaroğlu...madem haber yapılıyor LÜTFEN doğru haber yapalım... saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
RECEP TAYYIP ERDOGAN BASBAKANIMIZIN ISI VARDIR BU ISTE YOK UCAK NIYE FURDUK YERE TÖRBÜLANSA GIRSIN AKP AJANLARI YAPTI

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000