17 Şubat 2011, Perşembe 15:32:38

THY UÇAĞI TANZANYA'DAN KALKAMADI (GÜNCELLENDİ)

Tanzanya'nın ekonomi başkenti Darüsselam'daki askeri depoda yaşanan patlama sonrası Darüsselam Havaalanı uçuşlara kapatıldı, THY uçağı kalkamadı.
  • Ben dürüsselam a gidip gelen insanım orda 70 in üzerinde türk şirketi var çokta türk var İngiliz ispanyolda çok yabancılar İstanbul aktarmalı gidiyor 10 saatlik ucuş yapıyorsun Tanzanya diyip geçme Afrika diyip geçme adalarını gör tropik bi bölge olduğunu gör en önemlisi zinzabar adasını gör ondan sonra eleştirini yap.
  • KOSKOCA AIRBUS 330 TANZANYANIN BAŞKENTİ DARÜSSELAM SADECE 120 YOLCU NE İŞİNİZ VAR SİZİN ORALARDA KOSKOCA UÇAK 120 YOLCU YORUM OKUYANLARA
  • ben komik olabilirimde bu hamdolsun havayollarının durumuda aynen sizin durumunuza benziyor...şirketi satailmek için uydurma rakamlarla herkesi oltaya almaya çalışın bakalım fakat kimse yemez bu ucuz numaraları...istersen gelde sanada bir komiklik yapayım bak nasıl şaşıracaksın :))
  • ha ha ha diyen yorumcu, cok komiksiniz, ne kadar dogustan gelen bir guldurme yeteneginiz var, sizleri sahnlerde de gormek isteriz, hakikaten ulkemizde komik oyuncu acigi var, niye tiyatrolara filan basvurmuyosunuz, cok iyi soytari rolu oynayabilirsiniz (yanlis anlasilmasin rol icabi). Saygilarimla,

Türk Hava Yolları’nın Darüsselam-İstanbul seferini yapacak uçağı 20 kişinin ölümüne sebep olan patlama yüzünden kalkamadı.

Güney Afrika ülkelerinden Tanzanya’da meydana gelen patlamalarda en az 20 kişi öldü, 145 kişi de yaralandı.

Darüsselam Havaalanı’ndaki askeri depoda yaşanan patlama sebebiyle Türk Hava Yolları uçağı seferini gerçekleştiremedi.

THY’ye ait TC-JNF kuyruk tescilli Airbus 330 tipi uçağın ekibi ve 120 yolcu otele yerleştirildi.

Uçağın ne zaman Türkiye’ye geleceği bilinmezken İstanbul-Nairobi-Darüsselam şeklinde yapılan seferlerin İstanbul-Nairobi-İstanbul şeklinde yapılacağı bildirildi.

Ülkenin ekonomi başkenti Darüsselam’daki Gongo la Mbolo adlı bir askeri üste yaşanan patlamalarda 23 mühimmat deposu tamamen tahrip olmuş, 20 kişinin öldüğü patlamalarda 145 kişi de yaralanmıştı.

Bu arada THY'den yapılan açıklamada, Nairobi-İstanbul olarak yapılacak seferin son anda Nairobi-Darüsselam-İstanbul olarak değiştirildiği bildirildi. Nairobi'den 52 yolcusunu alarak pist başına gelen uçak, Darüsselam Havaalanı'nın normale döndüğü haberinin gelmesiyle pist başından döndü. Uçak Darüsselam'daki yolcuları almak üzere buraya hareket etti. Darüsselam'daki 33 yolcunun da otelden alınarak havaalanına getirildiği, uçağın gece yarısına doğru 12 saat gecikmeli olarak Atatürk Havalimanı'na ineceği kaydedildi.

©AirportHaber.com ÖZEL

THY UÇAĞI TANZANYA'DAN KALKAMADI (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Hakan Gözüdok ~ 3 yıl önce
Ben dürüsselam a gidip gelen insanım orda 70 in üzerinde türk şirketi var çokta türk var İngiliz ispanyolda çok yabancılar İstanbul aktarmalı gidiyor 10 saatlik ucuş yapıyorsun Tanzanya diyip geçme Afrika diyip geçme adalarını gör tropik bi bölge olduğunu gör en önemlisi zinzabar adasını gör ondan sonra eleştirini yap.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
KOSKOCA AIRBUS 330 TANZANYANIN BAŞKENTİ DARÜSSELAM SADECE 120 YOLCU NE İŞİNİZ VAR SİZİN ORALARDA KOSKOCA UÇAK 120 YOLCU YORUM OKUYANLARA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ben komik olabilirimde bu hamdolsun havayollarının durumuda aynen sizin durumunuza benziyor...şirketi satailmek için uydurma rakamlarla herkesi oltaya almaya çalışın bakalım fakat kimse yemez bu ucuz numaraları...istersen gelde sanada bir komiklik yapayım bak nasıl şaşıracaksın :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ha ha ha diyen yorumcu, cok komiksiniz, ne kadar dogustan gelen bir guldurme yeteneginiz var, sizleri sahnlerde de gormek isteriz, hakikaten ulkemizde komik oyuncu acigi var, niye tiyatrolara filan basvurmuyosunuz, cok iyi soytari rolu oynayabilirsiniz (yanlis anlasilmasin rol icabi). Saygilarimla,

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000