11 Mart 2011, Cuma 10:43:22

THY UÇAĞI SON ANDA HAVALANDI

Japonya'yı vuran depremden sonra Tokyo'daki Narita Havaalanı kapatıldı. İstanbul'a gelecek Türk Hava Yolları uçağı depremden sadece 9 dakika önce Türkiye'ye gelmek üzere havalandı.
  • base bakim da yapiliyor ozellikle Anadolu Jet C bakimlari ESB de yapiliyor
  • o ak sakallı dedeler sarıkamışta,hicazda,trablusta,nurettin paşa ve kahraman askerleri çekirge yiyerek medineyi ingilizlere karşı savunurken nerdeydi acaba.
  • Merhaba. Ben bişi öğrenmek istiyorum. Ankara Turkish Technich'te sadece Hat Bakım mı var?
  • Çanakkale ve Kıbrıs ile ilgili Aksakallılarla ilgili yorumunuz çok ilginç. İlim ve gerçekler dışında, hayal ve gerçek ötesine dayanan yorumlamalarınız, sizin değil, size bu bilgileri aktaranların yanlışıdır. Sizin yanlışınız ise, Kuran'ı, hadisleri, aklınızı, ilimi bir yana koyup bu halüsilasyona kendinizi kaptırmanızdır. Müslümanlık, diğer dinler gibi, yalanı yasaklamaktadır. Ancak, köktendinci yaklaşımlar, "amaç için herşey mübahtır" veya "amaç için hülle mübahtır" yaklaşımını benimser. Sizi bir din kardeşiniz olarak uyarıyorum. Aklınızı ve mantığınızı kullanın. Belgeler Generkurmay arşivlerinde halkın hizmetine açıktır. Gidin okuyun ve gerçekleri öğrenin. Amstrong'un Ayda ezan duyduğunu söyleyenlere değil, gerçekle yaşayın.
Merkez üssü başkent Tokyo'ya 324 km uzaklıktaki 8.8 şiddetindeki deprem sonrası Tokyo Havaalanı'nın kapatıldığı bildirildi.

Türkiye saatiyle 07.46'da yaşanan depremden sadece 9 dakika önce Türk Hava Yolları uçağının Narita Havaalanı'ndan kalktığı kaydedildi.

TK 51 sefer sayılı uçağın 255 yolcusuyla birlikte akşam saat 19.30'da İstanbul Atatürk Havalimanı'nda olması bekleniyor.Airporthaber.com
THY UÇAĞI SON ANDA HAVALANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 7 yıl önce
base bakim da yapiliyor ozellikle Anadolu Jet C bakimlari ESB de yapiliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
o ak sakallı dedeler sarıkamışta,hicazda,trablusta,nurettin paşa ve kahraman askerleri çekirge yiyerek medineyi ingilizlere karşı savunurken nerdeydi acaba.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Merhaba. Ben bişi öğrenmek istiyorum. Ankara Turkish Technich'te sadece Hat Bakım mı var?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Çanakkale ve Kıbrıs ile ilgili Aksakallılarla ilgili yorumunuz çok ilginç. İlim ve gerçekler dışında, hayal ve gerçek ötesine dayanan yorumlamalarınız, sizin değil, size bu bilgileri aktaranların yanlışıdır. Sizin yanlışınız ise, Kuran'ı, hadisleri, aklınızı, ilimi bir yana koyup bu halüsilasyona kendinizi kaptırmanızdır. Müslümanlık, diğer dinler gibi, yalanı yasaklamaktadır. Ancak, köktendinci yaklaşımlar, "amaç için herşey mübahtır" veya "amaç için hülle mübahtır" yaklaşımını benimser. Sizi bir din kardeşiniz olarak uyarıyorum. Aklınızı ve mantığınızı kullanın. Belgeler Generkurmay arşivlerinde halkın hizmetine açıktır. Gidin okuyun ve gerçekleri öğrenin. Amstrong'un Ayda ezan duyduğunu söyleyenlere değil, gerçekle yaşayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000