02 Ekim 2009, Cuma 22:55:16

THY UÇAĞI SABİHA GÖKÇEN'E DIVERT ETTİ

Atatürk Havalimanı'nda yaşana yoğun trafik nedeniyle Türk Havayolları'na ait bir yolcu uçağı Sabiha Gökçen Havalimanı'na divert etmek zorunda kaldı.
  • Yığarsan tüm uçakları A.H.Limanına birde uçtukları zaman başına para verirsen pilotlarına o da 200 mil kala düşürür süratini daha çok para almak için, zaten hava trafiğinde yoğunluk var buna birde THY'nin yavaş yaklaşmaları eklenince az beklemiş yolcumuz havada.
  • Aşağıda bir arkadaşımız otoban da otomobil deposunu doldurmaktan bahsettmiş ve farz falan demiş. Bu nasıl bir zihniyettir. Her konuya dini sokan. Farz mış... Ne farzı ? Kuranda mı yazıyor. Yobaz zihniyet yobazzzzz..
  • ANLATIN DEST HOLDİNG , ALTERNATE HOLDİNG, CONTENGENCY, ALINAN FAZLA YAKITI TAŞIMAK İÇİNDE YAKIT YAKILDIĞINI varilin 20 USD olduğu günler geride kaldı şimdi 65-75 arası geziyor.
  • Antalya İstanbul arası uçtum dün akşam.Pilotun iniyoruz anonsundan sonra yaklaşık 25 dakika kadar havada kaldık ve de son kez olimpiyat stadını görmemizle inişe başladık.Ve toplam uçuş süremiz 1 saat 21 dakika sürdü uçuşumuz.

Geçtiğimiz aylarda Atatürk Havalimanı'nda yaşanan yoğun hava trafiği bu akşamda yaşandı. Uçak trafiğinin yoğun olması nedeniyle uçaklar gökyüzünde iniş sırası beklerken tur atmak zorunda kaldı.

Türk Havayolları'na ait bir yolcu uçağı yakıt kritiğine girince Sabiha Gökçen Havalimanı'na divert etmek zorunda kaldı. Şu dakikalarda yolcuların uçaktan iniş yaptığı ifade edildi.

THY UÇAĞI SABİHA GÖKÇEN'E DIVERT ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 9 yıl önce
Yığarsan tüm uçakları A.H.Limanına birde uçtukları zaman başına para verirsen pilotlarına o da 200 mil kala düşürür süratini daha çok para almak için, zaten hava trafiğinde yoğunluk var buna birde THY'nin yavaş yaklaşmaları eklenince az beklemiş yolcumuz havada.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Aşağıda bir arkadaşımız otoban da otomobil deposunu doldurmaktan bahsettmiş ve farz falan demiş. Bu nasıl bir zihniyettir. Her konuya dini sokan. Farz mış... Ne farzı ? Kuranda mı yazıyor. Yobaz zihniyet yobazzzzz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ANLATIN DEST HOLDİNG , ALTERNATE HOLDİNG, CONTENGENCY, ALINAN FAZLA YAKITI TAŞIMAK İÇİNDE YAKIT YAKILDIĞINI varilin 20 USD olduğu günler geride kaldı şimdi 65-75 arası geziyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Antalya İstanbul arası uçtum dün akşam.Pilotun iniyoruz anonsundan sonra yaklaşık 25 dakika kadar havada kaldık ve de son kez olimpiyat stadını görmemizle inişe başladık.Ve toplam uçuş süremiz 1 saat 21 dakika sürdü uçuşumuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000