18 Şubat 2015, Çarşamba 08:13:42

THY UÇAĞI PİSTTEN KAYDI

THY'nin Beyrut-İstanbul seferini yapan Airbus 321 tipi uçağı Atatürk Havalimanı'nda apron ile pisti birbirine bağlayan taksi yolundan çıkarak toprağa saplandı.
  • Rumuz değil la ramiz o safmısın,köfteci ramiz.
  • Rumuz adlı bedbaht: ya THY seni işe almadı yada çok istedin pilot olamadın ve içinde kaldı; tahmin ediyorum bunun acısını klavye başında çıkarmaya çalışıyorsun. Ancak, 35-40 kts yan rüzgarda tipi altında kaygan piste yolcu dolu uçağı indirip kontrol altında tutmak maalesef özel bilgi ve beceri ister, bana kalırsa senin gibi kişilere köpeğimi bile dolaştırtmam, zira olayı anlama şansın sıfır!
  • Rumuz isimli kişi ne demek istiyorsun??
  • sanki dünyada uçan bir siz varsınız? işiniz gücünüz hava civa...sanki uzyı keşfettiniz...yorumcu ne güzel yazmış maymunda uçuyor diye

Türk Hava Yolları'nın Beyrut'tan İstanbul'a gelen yolcu uçağı Atatürk Havalimanı'nda pistten kaydı. Bu sabah saat 04.55'te inen uçak pisti terk ederken pist ile apronu birbirine bağlayan taksi yolunda ilerlerken buzlanma nedeniyle kontrolden çıktı.

TC-JSE tescilli uçağın burun iniş takımı toprağa saplandı. Teknik ekipler uçağı kısa sürede saplandığı yerden kurtardı. Airbus 321 tipi uçak park pozisyonuna çekildi.

 

THY UÇAĞI PİSTTEN KAYDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (47)

Rmz ~ 3 yıl önce
Rumuz değil la ramiz o safmısın,köfteci ramiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Rumuz adlı bedbaht: ya THY seni işe almadı yada çok istedin pilot olamadın ve içinde kaldı; tahmin ediyorum bunun acısını klavye başında çıkarmaya çalışıyorsun. Ancak, 35-40 kts yan rüzgarda tipi altında kaygan piste yolcu dolu uçağı indirip kontrol altında tutmak maalesef özel bilgi ve beceri ister, bana kalırsa senin gibi kişilere köpeğimi bile dolaştırtmam, zira olayı anlama şansın sıfır!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone ye ~ 3 yıl önce
bende size bisiklet bile emanet etmem...kabiliyet yetenek yoksunları...
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Rumuz isimli kişi ne demek istiyorsun??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone a ~ 3 yıl önce
kafa basmıyor sanırımm
düttürüler ~ 3 yıl önce
sanki dünyada uçan bir siz varsınız? işiniz gücünüz hava civa...sanki uzyı keşfettiniz...yorumcu ne güzel yazmış maymunda uçuyor diye

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000