06 Mayıs 2014, Salı 17:48:21

THY UÇAĞI PİST BAŞINDAN DÖNDÜ

Türk Hava Yolları uçağı ile Slovenya’ya uçacak Ampute Milli Takımı uçağa geç kalınca, THY uçağı pist başından geri döndü.
  • O insanlarin zaten hayatlari oldukca zor, birde onlara hava alaninda ayrica eziyet cektirmemek gerek...BRAVO THY ....( takunyaci falan degilim ).... Ama kücük bir operasyon hatasi olmus...mademki böyle bir insanlik yapacaksin, en gec inbound tayyaresi daha ilk yaklasmada iken outbound tayyareni niye gönderdin....kaybolan yakit da "milli servet", yani daha tüyü bitmemis yetimin hakki üzerinde !!!! ...ama yinede BRAVO THY...INSANLIK Örnegi sergilemis !!!
  • Ljubljana Mudurunun ayakkabi numarasindan oldum olasi suphe etmisimdir !..
  • Kalktıktan sonra dönülseydi daha iyi olurdu, tam bir profesyonellik örneği...
  • Globally Yours olarak nasıl izah edilebilir?

Türk Hava Yolları uçağı ile Slovenya’ya uçacak Ampute Milli Takımı uçağa geç kalınca, THY uçağı pist başından geri döndü.

Bugün saat 12.25’te İstanbul’dan Slovenya’nın Ljubljana kentine gidecek THY uçağı Atatürk Havalimanı’nda kalkışa hazırlanırken pist başından geri döndü.

Uçağı geri dönme nedeni kısa süre sonra anlaşıldı. Ankara aktarmalı olarak İstanbul’a gelen Ampute milli takımı oyuncularının uçağa alınması için uçağın pist başından geri döndürüldüğü öğrenildi.

TK1061 sefer sayılı uçağa binmesi gereken ampute milli takımı oyuncularının, kafile rehberi ile yaşanan sorun sebebiyle uçağı kaçırdıkları belirtildi. Kalkışını henüz gerçekleştirmeyen uçakla telsizle iletişime geçildi ve 18 kişilik kafilenin alınması için uçağın geri dönmesi istendi.

Bunun üzerine uçak tekrar park pozisyonuna gelerek yolcularını aldı ve yaklaşık bir saat 30 dakika gecikmeli olarak seferini gerçekleştirdi.

©Airporthaber.com ÖZEL

THY UÇAĞI PİST BAŞINDAN DÖNDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

INSANLIK BU ~ 4 yıl önce
O insanlarin zaten hayatlari oldukca zor, birde onlara hava alaninda ayrica eziyet cektirmemek gerek...BRAVO THY ....( takunyaci falan degilim ).... Ama kücük bir operasyon hatasi olmus...mademki böyle bir insanlik yapacaksin, en gec inbound tayyaresi daha ilk yaklasmada iken outbound tayyareni niye gönderdin....kaybolan yakit da "milli servet", yani daha tüyü bitmemis yetimin hakki üzerinde !!!! ...ama yinede BRAVO THY...INSANLIK Örnegi sergilemis !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Miami ~ 4 yıl önce
Ljubljana Mudurunun ayakkabi numarasindan oldum olasi suphe etmisimdir !..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Globally ~ 4 yıl önce
Kalktıktan sonra dönülseydi daha iyi olurdu, tam bir profesyonellik örneği...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Global ~ 4 yıl önce
Globally Yours olarak nasıl izah edilebilir?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
izahat ? ~ 4 yıl önce
arkadaşım keyiften yada vip almak için geri dönmemiş ki. Spor kısmını da boşver engelli 18 kişi için geri dönmenin neyi sizi rahatsız etti ?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000