04 Mart 2013, Pazartesi 08:45:43

THY UÇAĞI PİST BAŞINDAN DÖNDÜ

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Bangkok seferini yapmak üzere pist başına geldiği sırada meydana gelen arıza nedeniyle geri dönmek zorunda kaldı.
  • 310 KADAR TAS DUSSUN BASINA :)
  • Okyanus aşırı denen bu uçuşların yolcusu için rötardan daha beter bir durum olamaz. İstanbul- Bangkok yaklaşık 8 saat 20 dk civarı sürüyor.. Artı rötar, uçaktan in, salonda bekle, uçağa dön.. Bir sürü işkence bunlar ama önce güvenlik, yapılacak bir şey yok. Zaten Bangkok yolcusunun büyük bölümü transit.. Avustralya'ya giden Türkler falan kullanıyor Suvarnabhumi'yi. Onlara daha büyük işkence.. Muhtemel bağlantılı seferlerini kaçırmışlardır. Bu uzun uçuşlarda Boeing ile Airbus arasında konfor anlamında dağlar kadar fark var..777-300 ER, 330 ile 340 ile kıyaslanacak bir teyyare değil.. Büyük konfor.
  • eski 310 cular 340 cı olursa uçakların dökülmesi normaldir...
  • İŞSİZLİK BİR BOŞ BULUNMUŞLUKTUR...İŞSİZİM... :(

İstanbul-Bangkok seferini yapmaya hazırlanan THY uçağı frenleme sisteminde meydana gelen arıza nedeniyle pist başından geri döndü.

TK68 sefer sayılı A340 tipi yolcu uçağı, saat 01:00 sularında Atatürk Havalimanı'ndan kalkış için hazırlandığı sırada kokpit ekibi frenleme sisteminde arıza olduğunu fark etti. Durumu Hava Trafik Kontrol kulesine bildirerek geri döneceğini söyledi.

Arızanın giderilmesinden sonra İstanbul- Bangkok seferini yapan THY ait yolcu uçağı, yaklaşık üç saatlik rötarın ardından Atatürk Havalimanı’ndan havalanabildi.

THY UÇAĞI PİST BAŞINDAN DÖNDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

SEBEP BELLIYE CVP ~ 5 yıl önce
310 KADAR TAS DUSSUN BASINA :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yunus ~ 5 yıl önce
Okyanus aşırı denen bu uçuşların yolcusu için rötardan daha beter bir durum olamaz. İstanbul- Bangkok yaklaşık 8 saat 20 dk civarı sürüyor.. Artı rötar, uçaktan in, salonda bekle, uçağa dön.. Bir sürü işkence bunlar ama önce güvenlik, yapılacak bir şey yok. Zaten Bangkok yolcusunun büyük bölümü transit.. Avustralya'ya giden Türkler falan kullanıyor Suvarnabhumi'yi. Onlara daha büyük işkence.. Muhtemel bağlantılı seferlerini kaçırmışlardır. Bu uzun uçuşlarda Boeing ile Airbus arasında konfor anlamında dağlar kadar fark var..777-300 ER, 330 ile 340 ile kıyaslanacak bir teyyare değil.. Büyük konfor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sebep belli ~ 5 yıl önce
eski 310 cular 340 cı olursa uçakların dökülmesi normaldir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dc3 ~ 5 yıl önce
İŞSİZLİK BİR BOŞ BULUNMUŞLUKTUR...İŞSİZİM... :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
14:23:31 e cvp ~ 5 yıl önce
bu arkadaş globally foss gibi çakmadır..itibar etmeyiniz..taklitlerinden sakının :))

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000