30 Aralık 2011, Cuma 09:30:53

THY UÇAĞI PİST BAŞINDAN DÖNDÜ...

Türk Hava Yolları uçağı Atatürk Havalimanı'nda arıza olduğu gerekçesiyle pist başından geri döndü...
  • Güzel dostum, sen suya "bu" derken, o senin beğenmediğin yaşlı kaptanlar met. hadise içinde glass kokpit olmadan elde uçuyorlardı. Bu işleri biraz bilen birine, tecrübenin havacılıkta en büyük etmenlerden biri oldugunu açıklamanın gerekli bile olacağını sanmıyorum. Her aklına birşey gelen konuşup kirlilik yaratmasın lütfen.
  • thy nin işleri neden ters gitmeye başladı son zamanlarda.birilerinin nazarına mı geldi ya da haksızlık yapılan masum insanların ahı mı tuttu acaba ?
  • eee alırsan torpille astronot,alırsan ahı gitmiş vahı kalmış emekli asker teknisyen daha çokkk resetlersin sen sözüm ona globallyy :))
  • 15 yaş grubu yorumcu süper pilot, tekniker kardeşlerimiz yorumları döşemiş yine... Bravo hepiniz kaptanlığa hak kazandınız...
İstanbul-Londra seferini yapacak olan Türk Hava Yolları'na ait Airbus A321 tipi yolcu uçağı kalkış yapmak için pist başına geldi. Ancak bu sırada kule ile görüşen uçağın kaptan pilotu, uçakta arıza olduğu gerekçesiyle geri döneceğini bildirdi.

Bakıma alınan uçakta yapılan kontrollerde arıza bulgusuna rastlanmayınca uçak, TK-1983 sefer sayılı uçuşuyla 40 dakikalık gecikmenin ardından Londra'ya uçtu.
THY UÇAĞI PİST BAŞINDAN DÖNDÜ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 6 yıl önce
Güzel dostum, sen suya "bu" derken, o senin beğenmediğin yaşlı kaptanlar met. hadise içinde glass kokpit olmadan elde uçuyorlardı. Bu işleri biraz bilen birine, tecrübenin havacılıkta en büyük etmenlerden biri oldugunu açıklamanın gerekli bile olacağını sanmıyorum. Her aklına birşey gelen konuşup kirlilik yaratmasın lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
thy nin işleri neden ters gitmeye başladı son zamanlarda.birilerinin nazarına mı geldi ya da haksızlık yapılan masum insanların ahı mı tuttu acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
eee alırsan torpille astronot,alırsan ahı gitmiş vahı kalmış emekli asker teknisyen daha çokkk resetlersin sen sözüm ona globallyy :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
15 yaş grubu yorumcu süper pilot, tekniker kardeşlerimiz yorumları döşemiş yine... Bravo hepiniz kaptanlığa hak kazandınız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000